Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Kobilere Özel Bilgisayar Modelleri

ASUS
ister duvara as, ister tezgaha koy

Asus’un masaüstü bilgisayar modellerinden D310 serisi, “hepsi bir arada” modellerinden ET1620 ve A4310 modelleri ile öne çıkıyor. Tüm ürünler, Asus Business Manager uygulaması yüklü olarak teslim ediliyor. Bu sayede USB kapama, yedek alma gibi özellikler aktif olarak kullanılabiliyor. Masaüstü bilgisayarlarda bulunan TPM (Trusted Platform Modüle) özelliği, verileri fiziksel tehditlere karşı koruma altına alıyor ve bu sayede önemli veriler çalınmaya karşı güvence altında tutuluyor.

A4310

Serinin dokunmatik modelleri, özellikle POS ve sipariş ekranı olarak kullanılabiliyor. Tüm ürünler üç yıl garantili. Satış fiyatları ise 500 dolardan başlıyor.

ET1620

Hepsi bir arada bilgisayar serisi yeni nesil Intel Celeron işlemci ve 8 GB’a kadar DDR3 bellek desteği ile donatılmış. ET1620’u, Asus sertifikalı opsiyonel duvara montaj aparatları ve VESA desteği ile duvara monte edebiliyor, böylece masanızda veya tezgahınızda yer açabiliyorsunuz.

asus D310

Ürün, pratik bağlantı seçenekleri ile donatılmış. COM, USB 3.0, VGA ve HDMI bağlantıları ile ET1620’yi projeksiyon cihazları, satış noktalarında yer alan barkod okuyucular ve POS sistemleri gibi diğer ticari aygıtlara kolayca bağlamak mümkün. Birçok cihaz çeşidini destekleyen ekstra COM bağlantıları ile daha esnek bir kullanım olanağı sağlıyor.

ACER
Yüksek performans

ACER Veriton X Serisi, SFF kasa 32GB’a kadar RAM ve 2 TB’a kadar HDD desteği sağlıyor. Ürün kurumsal düzeyde güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri ile dikkat çekiyor. Güvenli veri güvenliği yönetimi ve data korunması sağlıyor. Geliştirilmiş toz filtresi ile kasayı tozlardan koruyor. Satış fiyatı 490 dolar-)-KDV.

SFF kasa

acer x

Acer Control Çenter yazılımı ile sistem bilgilerine kolayca ulaşabilme imkanı sağlıyor. Acer Office Manager yazılımı ise bilgisayara uzaktan erişim imkanı sunuyor. NVIDIA GeForce GT 705, AMD Ra-deon R7-34 /R5-310 grafik ekran kartları ile grafik ve video işlemlerini yüksek performansla yapabiliyorsunuz.

Önceki sayfa 1 2

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu