Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Kobim Türk İle İş Kuracaklara, Kobilere Hibe Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Kobim Türk İle İş Kuracaklara, Kobilere Hibe Destek ve Danışmanlık Hizmeti
Kobim Türk Proje Danışmanlık
Devlet Hibe ve desteklemelerinden nekadar haberiniz var ?

kobim turkKobim Türk Proje Danışmanlık ve ARGE Merkezi olarak danışmanlık ve proje sektöründe yenilikçi yaklaşımlarımızla farklılıklar yaratıyoruz. Ülke ekonomisine yön veren firmalara danışmanlık ve proje destekli bütünleşik çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini kendi hedeflerimiz gibi benimsiyor ve bu hedeflere ulaşmak için onlarla çözüm ortağı oluyoruz.

Yeni iş kurmak isteyen, işini büyütmek ve geliştirmek isteyen kişiler nereye gideceğini, nerelere başvuru yapacağını, bir iş planının nasıl hazırlanacağını bilememektedir. Yine birçok işletme ve işverenimiz, personel alımından eğitimine, üretimden satışa, satıştan müşteri memnuniyetine kadar ne yapacağını bilmemekte ve her gün binlerce problemle uğraşmak zorunda kalmaktadır.
İşte bu nedenlerden yola çıkarak biz Kobim Türk Proje Danışmanlık ve ARGE Merkezi olarak bir misyonu üstlendik ve girişimci ruhuyla dünyada ünlenen ülkemiz insanının refahı ve bizzat küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerimiz için profesyonel bir ekip kurarak danışmanlık, koçluk, eğitim gibi birçok konuda firmalara öncülük yaparak ülke çapında yerinde hizmet vererek binlerce insanımızın hayallerini gerçekleştirdik. Amacımız kaliteli işletme, profesyonel yönetim ve güçlü bir Türkiye’ dir.VİZYONUMUZ

İşletmelerin stratejik hedeflerinin ve belki de imkânsız gibi gördükleri hayallerinin gerçekleşmesini sağlayacak, karar verme ve uygulama arasında geçen yorucu ve zaman alan süreci en etkin biçimde kısaltacak, devlet politikaları kapsamında kendilerine sunulan tüm imkânlardan faydalanmalarına olanak sağlayacak, hizmet anlayışı ve tarzı ile tercih edilen, ilkeli, özgün ve lider bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Uzman kadromuz ve bilgiyi verimliliğe dönüştüren yöntemlerimizle işletmelerin gelişmeye yönelik ihtiyaçlarına cevap vererek rekabet başarısında köprü olmaktır.

Hizmetlerimiz

• KOSGEB Hibe Destekleri
• Girişimcilik Hibe ve Destekleri
• Kalkınma Ajansı Hibe ve Destekleri
• Avrupa Birliği Hibe Destekleri
• TTGV Hibe ve Hizmetleri
• Ekonomi Bakanlığı Hibe Teşvik ve Destekleri
• IPARD Hibeleri
• TEDGEM Hibe ve Destekleri
• Teknogirişim Hibe ve Destekleri
• TÜBİTAK Hibe ve Destekleri
• Belgelendirme Hizmetleri

Ürünlerimiz

Business Paket
Gold Paket
Platinum Paket
Silver Paket
Avantaj Paket
Proje Uzmanlığı
Planlama Hizmetleri
İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Kobim Türk yönetim
Telefon : 0850-750-00-67
Web Sitesi : www.kobimturk.com
E-posta Adresi : info@kobimturk.com
Adres : Sahıbeata mah. Uzunharmanlar caddesı 16/6 meram konya


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir