Çiğköfte Bayilikleri

Köksalbey Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Köksalbey çiğköfte bayiliği ile kendi salonunu açmaya ne dersiniz. Etsiz çiğköfte sektörü çok popüler oldu. Sizlerde bu sektörde yerinizi almaya geç kalmayın.

koksalbey cigkofteFirma İsmi : KÖKSALBEY ÇİĞ KÖFTE
Bayilik Kategorisi : ÇİĞ KÖFTE
Kuruluş Yılı : 2011
Şube Sayısı : 15
Firma Tanıtım : Günümüzde pek çok markanın boy gösterdiği çiğ köfte sektörüne yeni bir lezzet, kalite ve hijyen anlayışı getirmek isteyen firmamız, SANAT GIDA PAZARLAMA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla 2011 Kasım ayında Kayseri ‘de kurulmuş ve 2012 yılı Şubat ayı başında 300 metrekarelik bir alanda Tarım İl müdürlüğü’nden ve Belediyeden gerekli olan üretim izin belgelerini alarak çiğ köfte üretimine başlamış, bununla eşzamanlı olarak da Kayseri’nin Bünyan ilçesinde ilk bayiini açmıştır.

Türkiye’nin merkezinde, dolayısıyla tüm şehirlere en yakın noktada olmanın verdiği avantajı kullanmak isteyen firmamız, ürün çeşitliliğini artırma konusundaki çalışmalarına devam etmektedir. “Önce bayimiz kazanmalı“ mantığını ilke edinen firmamızda, 2012 yılına özel, bayilik ücreti alınmayacak olup, bayi açılışında da ücretsiz çiğ köfte ikramı yapılacaktır.

Üretimde et kullanmadığımız için biraz eksik kalan lezzeti, içerisine ceviz ve fındık katarak artırdığımız Adıyaman çiğ köftemizi, Adıyaman’lı meşhur ustamızın çok özel formülüyle, tamamen hijyenik koşullarda üreterek halkımızın beğenisine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tek başına değil, bayileriyle birlikte büyümek isteyen firmamızın bayisi olmak ister misiniz?

KÖKSALBEY BAYİSİ OLMAKLA ELDE EDECEKLERİNİZ:

Köksalbey bayisi olmanız, size başarılı bir iş sahibi olmanızı ve pek çok iş imkanını elde etmenizi sağlar. Bu sayede, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da firmamızın tecrübesini yanınıza almış, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmış olursunuz.

Gazete ,televizyon, radyo, bilboard, afiş vb. yollarla yaptığımız reklamlarla marka bilinilirliğini sağlayacağımız için, hazır müşteri potföyüne sahip olursunuz.

Tüm işletmecilere verdiğimiz kaliteli eğitimlerden, bilgilendirme ve danışma hizmetlerinden, pazarlama desteklerinden, hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik kalite kontrol hizmetlerinden faydalanmış olursunuz.

Böylece önce SİZ’i düşünen bir firmayla çalışmanın faydasını görüp kısa sürede karlı bir iş kurmuş olmanın maddi ve manevi mutluluğunu yaşarsınız.

Bayilik için gereken şartlar:
1-) Türkiye geneline verilecek olan bayilik için düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiği yoğun,olan merkezi yerde olması,
2-) Bayilik düşünülen bölgede Köksalbey şubesi var ise yeni açılacak bayi ile arasında, yoğun araç veya yaya trafiği olan yerlerde aynı cadde ve aynı yönde ise en az 500 metre, normal yoğunluklu bölgelerde en az 1 km. mesafe olması,
3-) Bayilik istenilen iş yerinin en az 15 m2 olması ve içinde su tesisatının olması.
4-) Bayinin iç dizaynının ve bütün aksesuarlarının, firmanın belirlediği standartlarda olması,
5-) Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması gerekmektedir.
Bayilik ile ilgili Destekler : 1- Bayilere açılışlarında ücretsiz çiğ köfte verilmektedir.
2- 2000 adet broşür, 1000 adet kartvizit, 1000 adet magnet ücretsiz verilmektedir.
3- Yine iç ve dış yapıştırma görseller de firmamızca karşılanmaktedır.
4- Çiğ köfte satışı ve sunum eğitmlri de firmamızca karşılanmaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Bayilik için ortalama 6.000 ila 9.000 T.L. civarında yatırım maliyeti bulunmaktadır. Ortama kar marjı masraflar hariç % 100 civarındadır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : KAMİL KÖKSAL
Telefon : (0 352) 233 88 99
Web Sitesi : koksalbey.com.tr
E-posta Adresi : info@koksalbey.com.tr
Adres : SANAT GIDA PAZ. İNŞ. SAN.TİC. LTD.ŞTİ.
FEVZİÇAKMAK MAH. NİL CAD. KAYA AP ALTI NO:117/A
KOCASİNAN/KAYSERİ

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu