Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Kolay Para Kazanmak İçin Araç Numaratörü Parktel

Kolay Para Kazanmak İçin Araç Numaratörü ParktelBugün sizlere para kazanmak isteyenler için Parktel araç numaratörü hakkında bilgi vereceğim. Özellikle ek iş yapmak isteyenler için kazançlı bir iş. İnsanlarla iletişiminize güveniyorsanız birazda ikna kabiliyetiniz varsa Parktel araç numaratörü pazarlayarak para kazanabilirsiniz. Hafta sonları boş vakti olanlar, öğrenciler, yaz tatilinde olan öğretmenler hatta ev hanımları bile bu işi yapabilir.

İşten kısaca bahsetmek gerekirse aracını park edenler telefon numaralarını bırakmak için cam’a kart bırakırlar yada bir kağıda yazarlar bunu daha estetik ve okunaklı yapan Parktel araç numaratörü aparatı pazarlamak.

Ürün sahibi Fikret Avşar ile yaptığımız röpörtajı yayınlıyoruz.

Merhaba
Ürünümüz şık ve kolay kullanımlı her araçta olması gereken bir üründür. Özellikle büyük şehirlerde trafik ve park sorunu her zaman var. Çoğu zaman sizde farketmişsinizdir kenarda bir araç ve iletişim numarası yok. Bul bulabilirsen. İşte bu fikir böyle bir durumdan ortaya çıktı. Basit bir düşünce ama çok etkili.

Ürünün hitap ettiği kitle aracı olan ve aktif araç kullanan herkestir. Ürünün alt kısmındaki numaralardan kendi numaranızı plakaya dizin ve cama yapıştırın. Bu kadar kolay.
Ürünün fiyatı gayet cüz-i dir. perakendede 15 ila 20 TL arasında satılıyor. Toptan fiyatı sadece 5 TL. Gezerek dolaşarak keyifli bir şekilde satabileceğiniz bir ürün. Düşünsenize aracı olan herkes potansiyel müşteriniz ve satılması kolay bir ürün çünkü ihtiyaç olan bir ürün ve fiyatı çok makul. Yani ürünün kar marjı en az %200 . Ben test aşamasında sokağa çıktım gezerek dolaşarak bu üründen 4 saatte 50 adet sattım.

Ürünün temini kolay çok fazla sermaye isteyen bir ürün değil. Ek iş yapmak isteyenler, öğrenciler, çalışanlar yani isteyen herkes bu üründen satabilir. Çünkü piyasada benzeri yok tüketici her yerde bu ürünü bulamaz ve en güzeli beğenilen bir ürün.

  Araba Alıp Satarak Para Kazanmak

Benim nacizane tavsitelerim bu işi yapın ve belli bir sermaye biriktirin. Bu iş 5 ay 6 ay tutar sonrası herkeste bu ürünü zaten göreceksiniz. Bu dönemde iyi paralar kazandıracak bir ürün.

Yerimiz BAŞAKŞEHİR de isteyen yada denemek isteyen arkadaşlar varsa benimle iletişime geçebilir.
Hatta şöylede bir garanti veriyorum bu ürünü alıp satamayan arkadaşlar olursa istedikleri zaman ürünü bana geri iade edebilirler.

Myfikirler ailesine teşekkür eder, iyi günler dilerim.

FİKRET AVŞAR

506 692 76 36
fikret_avsar@hotmail.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir yorum

  1. yüksel tokatlıoğlu

    çok güzel bir ürün olmuş gerçekten
    başarılı bir fikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir