İş Fikirleri ve İş Kurmak

Kollu Battaniye İş Fikirleri

Kollu Battaniye Satmak

Kollu Battaniye o kadar kullanışlı ve işe yarayan bir ürün ki bu ürün ile ve buna benzer ürünler ile para kazanmak çok kolay. Bu tarz ürünler çok kullanışlı olduğu için buna benzer bir kaç ürünü daha bir araya getirip, iş yeriniz de, evinizden çevrenizdeki insanlara, internette online satış sitelerinde, halk pazarında ve daha bir çok platformlarda bu tür ürünlerin satışını yapabilirsiniz . Bir örnek daha vermek gerekirse Antimikrobiyal çorap olabilir ayak kokusuna ve ayak mantarına karşı etkili bir çorap satışını yapabilirsiniz aklıma gelen bunlar daha bunlara benzer o kadar çok ürün varki saymakla bitmez.

BATTANİYE yalnızca uyurken kullandığımız ürünler değildir, fakat normal battaniyelerle rahat hareket edemeyiz. Kollu battaniye ile hem ısınır hem de kolları sayesinde kahvemizi yudumlar, bir şeyler atıştırabilir, kitap okuyabilir, laptopumuzu kullanabilir, playstation oynayabilir ve bunlar gibi bir çok şey yapabiliriz. Yani kollarımızı battaniye dışına çıkarmadan, ellerimizle yapabileceğimiz faaliyetleri rahatlıkla yapabiliriz.

Kollu battaniye bildiğimiz battaniyelerden farklıdır, kullanışlıdır. Farklı şeyleri aradığımız günümüzde Kollu battaniye olmazsa olmaz, her evin ihtiyacı bir üründür.

Kullandığımız bütün ürünlerde pratiklik ve işlevsellik aramaktayız. Bu yüzden Kollu battaniye sıradan battaniyelerden daha işlevsel ve pratik kullanımı sayesinde beklentilerinizden daha fazlasını size temin eder.

Kollu battaniyeyi bir çok amaçla kullanabileçeğimiz gibi değişik yerlerde de kullanabiliriz. Hem kapalı mekanlarda, hem de açık alanlarda rahatlıkla kullanabiliriz. Yeni nesil bu battaniye, öğrenciler için, kitap kurtları için, Laptopunu uzanırken kullananlar için kısacası battaniyesiz yapamıyorum diyenler için ideal bir üründür.

Kollu battaniye lüks değildir, bir ihtiyaçtır. Kollu battaniye’ nin kumaşı ECO-TEXSTANDARD 100 normunda kaliteli bir kumaştır. Kumaşımız gramajlı, çok yumuşak, anti bakteriyel rahat ve dayanıklıdır. Kaşıntı yapmayan, mantar üretmeyen, alerjik astım hastalarını rahatsız etmeyan bir üründür. Kollu battaniye tüylenmez, çekmez, makinada yıkanabilir ve çabuk kurur.

Sizde bu kadar farklı bir ürünü denemeye ne dersiniz?

İş Kurmak İçin İş Önerileri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Ben kollu battaniye için satın alıp hem tanıtım yapıp hemde satış yapacağım yardımcısı olurmusunuz

  2. mrb bn kollu bataniye ve buna benzer ilginç ve kullanımı partik biçok ürünü sabit veya seyyar bişekilde ek iş olarak yapıp gelir elde etmeyi düşünüyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu