Çiğköfte Bayilikleri

Komagene Yeni Bayilikler Veriyor

KOMAGENE
Dünya markası olma yolunda

Çiğköftenin lokanta köşelerinden çıkıp adeta yeni bir pazar haline dönüşmesini sağlayan, bu pazarın öncü firmalarından biri olan Komagene istikrarlı bir şekilde büyüyor. Komagene’nin Türkiye ve Almanya Köln’de iki üretim tesisi var. Bu tesislerde üretilen çiğköfte +4 derece soğutmalı araçlarıyla tüm şubelere dağıtılıyor. Tek merkezden üretim ve soğuk zincir bozulmadan ürünlerin dağıtılması sayesinde standart kaliteyi korumayı başaran firma franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam ediyor.

komagene

Franchisee’lerine her fırsatta yenilikler ve yeni kazanç kapıları sunan Komagene, son olarak aldığı V-label sertifikası ile vegan ve vejetaryen beslenmeyi tercih edenleri de göz ardı etmiyor. Komagene, çiğ köftenin yanı sıra tavuk pilav ve içli köfteleri, her geçen gün artan meze çeşitleri, şerbetli ve sütlü tatlı seçeneklerinden oluşan farklı tatlarla menüsünü zengin tutarak yılın her döneminde canlı kalarak gelir devamlılığı sağlıyor.

Bir Komagene şubesi için cadde üzerinde 20-30 metrekarelik bir dükkan gerekiyor. Şirket, AVM’lerde ise stand/kioks olarak yer alıyor. Bir Komagene şubesinin yatırım tutarı 20-40 bin TL arasında değişiyor. Komagene, 2016’da Türkiye’ de halihazırda 870 olan şube sayısını 1050’ye, yurtdışındaki şube sayısını ise 10 ülkede 35’e çıkarmayı hedefliyor.

Başvuru için: 0541 357 30 01- 02-03-04

çiğköfte bayilikleri konumuzuda inceleyiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu