Anasayfa / Şirket Haberleri / Koton, çocuk mağazaları açıyor

Koton, çocuk mağazaları açıyor24 ülkede 400’den fazla mağazası ve 800’den fazla satış noktası bulunan Koton, 2011 yılında çocuk gmbuna da girdi. Marka, kadın ve erkek giyimindeki iddiasını bu alanda da sürdürüyor. Bugüne kadar mağazalarının bir bölümünü çocuk koleksiyonuna ayıran marka, bundan böyle bu alanda farklı bir stratejiyle büyüyecek. Çocuk bölümü, dört yıl içinde gösterdiği performansla, şimdi Koton bünyesinde ayrı bir mağazacılık projesi olarak konumlandırılıyor.

koton cocuk magazalari
Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, çocuk koleksiyonunun gördüğü ilgiden dolayı Koton Kids mağazaları açacaklarını söylüyor. Yılmaz, bu konuda şöyle konuşuyor: “Koton Kids koleksiyonu ilk olarak 2011 yılında mağazalarımıza girdi, ilk koleksiyonumuz 3-14 yaş grubuna hitap ederken, 2015 Yaz itibariyle 0-3 yaş grubuna özel ‘Koton Baby’ koleksiyonu da mağazalarımızda yer almaya başladı. Türkiye’de 193 ve yurtdışında 77 Koton mağazamızda Koton Kids çocuk ürünlerimiz müşterilerimizle buluşuyor. Müşterilerimizden gelen yoğun talep nedeniyle Kids mağazaları açmaya karar verdik.”

Yılmaz Yılmaz, Milas Pomelon, İstanbul’da Kozyatağı Carrefour AVM ve Buyaka AVM, Bursa’da Zafer Plaza, İzmir’de Gaziemir Optimum’da Koton Kids mağazaları bulunduğunu belirtiyor. Yılmaz, Rusya ve Kosova’da da Koton Kids mağazası açtıklarını söylüyor.

  Aksigorta, kredi kartlarınızı Bodycard ile koruyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir