Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Kuzey Irakta Ticaret Yapmak İsteyenler

Kuzey Irakta Ticaret Yapmak İsteyenlerKuzey Irak ta Ticaret Yapmak İsteyenler

Buranın pazarını merak edenler, incelemek ve birebir yerinde görmek isteyenler; Uzun süredir Kuzey Irak ta bulunmaktayız ve burada aktif olarak çalışmaktayız. SYM COMPANY adlı bir danışmanlık şirketimiz var.Burada ticaretle ilgili merak ettiğiniz herşeyi sizin için araştırabilir, Kuzey Irak ziyaretlerinizi istediğiniz şekilde organize edilir, Türkçe bilen tercümanlar eşliğinde istediğiniz bölgede araştırma yapmanızı sağlanır.
Burada iş yapmak isteyenler bize sym.erbil@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirler. İşinizle ilgili her türlü detaylı soru gönderebilirisiniz. Sizin için ister ön araştırma yapılır isterseniz burada geçireceğiniz zaman organize edilir, her konuda yardımcı oluruz. Seyahatinizle ilgilide her türlü detay sizlere iletilir ve organize edilir.

Deneyim sizi her zaman doğru adrese ulaştıracaktır. Maillerinizi bekliyoruz, şimdiden bol kazançlar. sym.erbil@hotmail.com

  Neden Satış Otomatları?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir yorum

  1. k.ırak’a her türlü hırdavat malzemesi ve sanayi elması ihraç edebilirim ilgilenenlere duyurulur

    tlf 05363635148

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir