Bayilik ve FranchiseKahve Kafe Bayilikleri

Letta Kahve Otomatları Bayiliği

Kuruluşumuz İşi Sadece ve Sadece Sıcak içecek otomatlarının işletimi,kiralaması,satışı ve kahve otomatlarına yönelik ürün tedarik hizmetleri olan bir kurumuz.

Otomatlarımız sayesinde Maliyetlerinizi kontrol altına aldığınız gibi 7 gün 24 saat çalışan standart, sağlıklı, kesintisiz ve hızlı servis alabileceğiniz bir sisteme kavuşmaktasınız. Bu sistem aynı zamanda şirketinizin çalışma ortamına modern bir hava kazandıracak olup, temizlik konusunda da gözle görülür bir gelişme sağlayacaksınız.

Arzu ettiğiniz hizmet kalitesini, Sıcak içeceklerdeki lezzet ve keyfi, yüzlerce kurumsal işletme ve resmi kurumun tercihi olan firmamız sizlerin ayağınıza kadar getirmektedir.

Otomatlarımızda İsveç ve İtalya’dan özel olarak getirttiğimiz Çekirdek Kahvelerden yapılan Gerçek ESPRESSO, CAPPUCCINO, KAHVE, ÇAY, SICAK ÇİKOLATA, SÜTLÜ ÇİKOLATA,MACCHİATO gibi geniş ürün yelpazesindeki lezzetler, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca şirketimiz, otomatların kurulumu, bakımı, dolumu, programlanması ve ürün temini gibi konularda sizlere güvence vermektedir.

Servis Ağımız
Şirket Merkezindeki Destek Hizmeti Birimi ve 7 gün gezici Teknik Servis Ekipleri ile sürekli ve kesintisiz olarak; ücretsiz montaj, kurulum, dolum, yedek parça ve teknik destek hizmetleri vermekte.

Kalabalık bekleme noktalarına çok az yer kapladığı için cüzzi bir kira ücreti karşılığında ya da kira ödemeksizin hizmet için konulan Para ödeme mekanizmalı kahve otomatları işletme maliyetlerinin düşüklüğü sayesinde yüksek kar marjlarıyla çalışarak çok kısa zamanda kendini amorti edebilmektedir.En güzeli de dükkan kirasının yanı sıra, bu sistemde çalışacak personele de gerek olmamasıdır.

Kısaca ‘Otomatlarınız Siz uyurken bile, 7gün 24 saat çalışsın,siz kazanın!’

Kahve otomat makinalarının maliyeti 100 euro’dan başlamaktadır.Tam otomatik kahve otomatlarında ise bu maliyet,kapasitesine ve markasına,kalitesine göre 5000 euro ile 10000 euro arasında başlangıç sermayesi gerektirmektedir.

Bayinin bu işten rantable para kazanabilmesi için 300 euro’luk küçük makinelerden en az 50 adet satın alıp kurması gerekmektedir. Para ödeme mekanizmalı, büyük tam otomatik nescafe otomatlarından ise, en az 10 adet alarak bu işe başlaması tavsiye edilir.
Bu yatırımı yapan firma veya şahıslardan bu sene için franchise,eğitim,satış destek ve marka kullanım bedeli olarak ücret talep etmemekteyiz.

Firma İsmi : Letta KAhve
Bayilik Kategorisi : Gıda otmatları (bozuk parayla çalışan)
Kuruluş Yılı : 2007
Şube Sayısı : 1

Bayilik şartları;

Bayi adayının en az 7-8 bin euroluk başlangıç sermayesiyle kendi otomatlarını satın alması gerekmektedir.

Özellikle Askeriyeler,okullar,dershaneler,yurtlar,belediyeler,sosyal tesisler,plazalar,fabrikalar,büyük şirket ofislerinde kurulacak yer anlaşmalarının yapılmış olması gerekmektetir.

Bayilik verilecek iller;

Büyük şehirler,İstanbul,İzmir,Ankara,Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye

Bayilik ile ilgili Destekleriniz : Eğitim,personel,müşteri desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 5000-10000 euro arasında ve net yüzde yüz kar marjı vardır

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Burak Demir.
Telefon : 05332920722
Web : http://www.kahveotomati.com
E-posta: info@kahveotomati.com
Adres : Kağıthane-İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu