Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Li-Ning Smart Shoes Akıllı Ayakkabı

Gün geçtikçe cihazların daha da akıllandığı günümüz dünyasında, geliştirdiği akıllı telefon, akıllı lamba, akıllı aktivite bandı ve bileklikleri ile teknoloji liderleri arasında adını sıkça duyduğumuz Xiaomi, Çin spor markası Li Ning ile ortaklık yaparak akıllı spor ayakkabısı Li-Ning Smart Shoes’u geliştirdi. Birçok noktasına yerleştirilmiş hareket sensörleri sayesinde kullanıcısının attığı adım sayısı, yaktığı kalori miktarı, yürüdüğü ve koştuğu mesafe uzunluğu gibi birçok aktivite verisini kaydeden Li-Ning Smart Shoes, topladığı bu verileri yapısındaki bir çip ile Bloutooth teknolojisi üzerinden akıllı telefondaki uygulamasına gönderiyor.

Suya, tere ve basınca dayanıklı olarak geliştirilen ayakkabılarda kullanılan askeri sınıf hareket sensörleri, aktivite verilerinizin doğru analiz edilmesini sağlıyor.

Açık ve koyu turuncu, mavi, yeşil ve gri renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Li-Ning Smart Shoes, sporculara yönelik özel tasarımı ile 64 dolara, daha basit ve günlük kullanıma uygun tasarımı ile ise 32 dolara satışa sunuldu.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu