Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Kafe Bayilikleri / Mambocino Coffee Franchise Veriyor

Mambocino Coffee Franchise VeriyorKahve üzerine kurulu kafe konsepti Franchising modeli

Mambocino Coffee Company London, İtalyan ortaklığıyla 2000 yılında İngiltere’de kuruldu. Merkez ofisi İngiltere’ de bulunan Mambocino; kişisel tüketime uygun hazır/instant kahve grubu, “profesyonel düşünenler için” sloganıyla toptan espresso çekirdek ve aromalı-yöresel öğütülmüş kahvelerin satıldığı gurme kahve grubu, güne zinde başlamak isteyenler için “Wake Up With Mambocino” teması ile Mambocino’nun nefis kahvelerini yudumlayabileceğiniz Mambocino Coffee franchise konsept mağazalar grubu ile hizmet vermektedir.

Hazır kahve grubunda, MAMBOVEND instant otomat ürünleri, gold & classic & toz kahve, 3’ ü 1 arada krema, toz çikolata, hazır çay ürünleri ile Hotel, Restaurant, Catering, Airlines ikram servislerine hizmet sunmaktadır. Mambocino, Torani ve Brasilia markalı ürünlerinin yanı sıra smoothie meyve püreleri, gurme çaylar, sıcak çikolata ile frappe mix’lere kadar çok çeşitli ürün ve cafe ekipmanı ile barista aksesuarlarını satışa sunmaktadır.
Mambocino kahve şirketi, Latin Amerika ile Brezilya’da mükemmel kalitede hazır, çözünebilir kahve üretimi sağlayan fabrikaların uluslararası temsilcisidir. Avrupa ve Amerika Özel Kahveciler Birliği (SCAE & SCAA) resmi üyesi olan Mambocino; zengin aroma, yoğunluk ve özellikteki kahvelerinin uluslararası Barista yarışmalarında da sunulmasıyla kendisini göstermiş, başarısını belgelemiştir. Türkiye’ye getirdiği birbirinden özel kahve seçenekleri ile dikkat çeken Mambocino, bugün gelinen noktada, geniş ürün yelpazesi ile tüm kahve tutkunlarının beklentilerine cevap verebilecek donanıma sahiptir.

BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Kahve üzerine kurulu kafe konsepti. Franchising modeli ‘anahtar teslim proje’ şeklinde yapılıyor. Anahtar teslim proje olmasından dolayı, yapılacak olan çalışmalarda, kaba inşaattan görsel materyallere varana kadar tüm ekipmanlar Mambocino tarafından uygulanıyor.
UYGUN YER: İşlek caddeler.
BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Anadolu şehirleri.
BAYİLERDE ARANAN NİTELİKLER: Kontrolü üstlenebilecek, uyumlu kişiler aranıyor.
YATIRIM MALİYETİ: Anahtar teslim projede metrekare başına 900 Euro + KDV.
CİRO HEDEFİ: 50 metrekarelik bir mağazada günlük ciro hedefi aylık 2 bin ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor.
KÂR MARJI: Lokasyona göre değişiyor.
BAŞVURU İÇİN TEL: 0212 549 03 34
Türkiye Office: KAFFESA Gıda San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  CoffeeStopwien Cafe Bayilik Veriyor

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (Deposite AVM Parkı) Atatürk Bulvarı Giyim Sanayi Sitesi 2. Ada C Blok No:32, 34303
İkitelli – K.Çekmece İstanbul / TÜRKİYE

Phone : 0090 212 549 03 34
Fax : 0090 212 549 07 32
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Gloria Jean’s Coffees Franchise

GLORIA JEAN’S COFFEES 100 şubeye ulaşmak istiyor 1979 yılında Amerika Chicago’da kurulan Gloria Jean’s Coffees, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir