Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Mandalina boyundaki X-mini II Kapsül Hoparlör

Mandalina boyundaki X-mini II Kapsül HoparlörX-mini II Kapsül Hoparlör

Mp3 çalar kulaklığı, dizüstü bilgisayarın dahili hoparlörleri ya da devasa kolonlar paylaştıkça artan müzik keyfi için kimi zaman yeterli olamayabiliyor. Çok beğendiğiniz bir şarkıyı sevdiğinizle ya da ofisteki tüm arkadaşlarınızla paylaşmak istediğinizde kulaklığın tekini uzatma zahmeti ve evinizde binbir güçlükle kurduğunuz ses sistemini her yere götürememe sorunu X-mini II Kapsül ile tarihe karışıyor.
X-mini ile ses kalitesi artıyor, boyut küçülüyor. Mandalina boyundaki ‘gürültücü’ yol arkadaşınız X-mini II Kapsül Hoparlör, dizüstü bilgisayar, iPod, iPhone ve çıkışından müzik fışkıran diğer tüm cihazlara takılabiliyor. Güçlü bas seslerini körüklü tasarımından, enerjisini de bilgisayarınızın USB çıkışından alan X-mini II Kapsül Hoparlör, entegre bağlantı kablosuyla pratikliğini ve kompaktlığını pekiştiriyor. X-mini II Kapsül Hoparlör’ün güçlü seslerinden, yaratıcı tüm dekorasyon planlarını sekteye uğratan devasa kolonlar bile ürküyor.

Tasarımıyla ödüller kazanan X-mini II Kapsül Hoparlör yanında gelen ‘Buddy Jack’ kablo ile diğer kapsül hoparlörlerle birbirine bağlanıp zeminleri titretebiliyor. Şarj edildikten sonra 12 saate kadar dinleme süresi sunan X-mini II Kapsül Hoparlör siyah, kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle ‘aramayıp da bulabildiğiniz her şeyin adresi’ bunlardanistiyorum.com hizmet kalitesi ile 49,90 TL’ye satın alınabiliyor.

Bunlardanistiyorum.com Hakkında:

Ocak 2007’de kurulan ve birbirinden farklı tasarım ürünleriyle sıra dışı beklentilere hitap eden online alışveriş sitesi bunlardanistiyorum.com 33.000 üyesine toplamda 500 farklı kalem ürününü olabilecek en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir. Farklı tasarımlara, sıra dışı hediye alternatiflerine, mutlu olmaya ve sevdiklerini mutlu etmeye değer veren herkese hitap eden bunlardanistiyorum.com her geçen gün büyüyen yaratıcı ürün havuzu, hızlı destek anlayışı ve kullanıcı odaklı çözümleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

  VTX3D’den, Yüksek Performans İsteyenler İçin: Radeon HD 6870Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir