Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Marka Doktoru, Bayilik ve Franchising Danışmanlığı

Marka Doktoru, Bayilik ve Franchising DanışmanlığıMarka Doktoru ,

Uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında değişken piyasa şartlarındaki tecrübelerini siz değerli yatırmıcılar ile paylaşmak , sizlerin atacağı adımların mümkün olduğunca doğru adım olmasına çaba göstermek ve bu paralelde ülkemiz ekonomisine olumlu katkılar sunmak amacı ile kurulmuştur.
Portalimizde ,uzmanlık alanımızda bulunan belirli sektorlerde , mevcut bütçenize göre FranchiseBayilik alabileceğiniz işletmeleri bulabilir ve bu işletmelerin sizin için hangisinin en doğru olabileceğinin bilgisine ulaşabilir ,aldığınız FranchisingBayilik ‘lerin fizibilitesinin (lokasyon-kira-kar-zarar hesabı-Ana firma ile direkt görüşme ) desteğini tarafımızdan sağlayabilirsiniz.

Veya ,

Uzmanlık alanımızın olduğu sektörlerde bayilikfranchising almadan herhangi bir firmaya bağlanmadan kendi markanızı oluşturabilir doğru adımlar atılması halinde sizde franchise vermeye başlayabilirsiniz.

Veya ,

Varolan mevcut bir işletmeniz var ise bu işletme üzerinde yoğunlaşabilir, sirkulasyon artırım çalışmalarını yapabilir, marka oluşum çalışmalarını hızlandırabilir, franchise vermeye başlayabilirsiniz.

kendimarkaniz.com
info@kendimarkaniz.com
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

 1. HUKUK EĞİTİM MERKEZİ

  Merhaba,
  9 Şubat Cumartesi günü Taksim Rixos Pera Otel’de saat 13:00-19:00 arasına BAYİLİK SÖZLEŞMELERİ konulu eğitim semineri düzenlenecektir.
  Eğitim içeriğini ve detayları öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  iyi çalışmalar dileriz.
  Hukuk Eğitim Merkezi
  http://www.hukukegitimmerkezi.com
  0530 491 41 15 (Cep)
  0212 245 69 51 (Sabit)
  0212 293 22 48 (Faks)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir