İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Marka Doktoru, Bayilik ve Franchising Danışmanlığı

Marka Doktoru ,

Uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında değişken piyasa şartlarındaki tecrübelerini siz değerli yatırmıcılar ile paylaşmak , sizlerin atacağı adımların mümkün olduğunca doğru adım olmasına çaba göstermek ve bu paralelde ülkemiz ekonomisine olumlu katkılar sunmak amacı ile kurulmuştur.

Portalimizde ,uzmanlık alanımızda bulunan belirli sektorlerde , mevcut bütçenize göre FranchiseBayilik alabileceğiniz işletmeleri bulabilir ve bu işletmelerin sizin için hangisinin en doğru olabileceğinin bilgisine ulaşabilir ,aldığınız FranchisingBayilik ‘lerin fizibilitesinin (lokasyon-kira-kar-zarar hesabı-Ana firma ile direkt görüşme ) desteğini tarafımızdan sağlayabilirsiniz.

Veya ,

Uzmanlık alanımızın olduğu sektörlerde bayilikfranchising almadan herhangi bir firmaya bağlanmadan kendi markanızı oluşturabilir doğru adımlar atılması halinde sizde franchise vermeye başlayabilirsiniz.

Veya ,

Varolan mevcut bir işletmeniz var ise bu işletme üzerinde yoğunlaşabilir, sirkulasyon artırım çalışmalarını yapabilir, marka oluşum çalışmalarını hızlandırabilir, franchise vermeye başlayabilirsiniz.

kendimarkaniz.com
info@kendimarkaniz.com

Bir Yorum

 1. Merhaba,
  9 Şubat Cumartesi günü Taksim Rixos Pera Otel’de saat 13:00-19:00 arasına BAYİLİK SÖZLEŞMELERİ konulu eğitim semineri düzenlenecektir.
  Eğitim içeriğini ve detayları öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  iyi çalışmalar dileriz.
  Hukuk Eğitim Merkezi
  http://www.hukukegitimmerkezi.com
  0530 491 41 15 (Cep)
  0212 245 69 51 (Sabit)
  0212 293 22 48 (Faks)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu