Anasayfa / Kariyer ve İş / Markafoni’ye Yeni Pazarlama Direktörü

Markafoni’ye Yeni Pazarlama DirektörüŞubat 2010’dan beri sahibinden.com’da Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Hakkı Arıkan Aralık ayı itibarıyla markafoni ve markafoni grubundaki başta Türkiye olmak üzere Avustralya, Güney Kore, Ukrayna ve Yunanistan’daki diğer şirketlerden de sorumlu Pazarlama Direktörü olarak görev almaya başladı.

Hakkı Arıkan kimdir?
1975 doğumlu Hakkı Arıkan, İzmir Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. İş hayatına 1998 yılında Procter & Gamble’da Medya Pazarlama Uzmanı göreviyle başlayan Arıkan, 2003 yılına kadar RPM / Radar, Mediacom ve BBDO adlı pazarlama iletişimi ajanslarında Marka Stratejisti olarak çalıştı. 2003 – 2008 tarihleri arasında Turkcell İletişim Hizmetleri’nde pazarlama iletişimi ve bireysel pazarlama departmanlarında görev aldı. 2008-2010 yılları arasında GittiGidiyor/eBay Türkiye’de Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arıkan, son olarak sahibinden.com Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.
2006 senesinden bu yana www.agzimintadi.blogspot.com adlı kişisel yemek blogunda yazılarına devam ediyor.

Markafoni Hakkında:

Tolga Tatari, Ahmet Emre Sarı ve Sina Afra tarafından 2008 yılının Eylül ayında Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü olarak kurulan markafoni, giyim, aksesuar, kozmetik ve dekorasyon başta olmak üzere pek çok kategorideki seçkin markaları yüzde 70’e varan indirimlerle üyelerine sunuyor. Sadece davet yoluyla üye kabul eden markafoni, aylık 4 milyon ziyaret sayısıyla özel alışveriş pazarındaki liderliğini açık ara sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarından biri olan markafoni’nin 1 milyona yakın aktif üyesi bulunuyor. 120 kişilik uzman bir ekibin görev yaptığı markafoni’de ortalama 20 saniyede bir ürün satılıyor.

  Yaşasın (özel) Güvenlik GörevlileriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir