Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

McDonald’s Franchise Veriyor

McDonald’s Bayilik Veriyor, McDonald’s Franchise, McDonald’s Bayilik, McDonald’s Bayilik Şartları, McDonald’s Franchise Şartları, McDonald’s Yeni Bayilikler Veriyor

McDonald’s, 2001’den bu yana Türkiye’deki franchising çalışmalarına ara vermişti. Bu dönemde sadece kendisi restoran açan şirket, şimdi yeniden franchise vermeye başladı. Bunda özellikle gelişen il ve ilçelerden gelen yoğun franchise talebi ve yeni açılan alışveriş merkezlerinin yarattığı potansiyel etkili oldu.

McDonald’s bayilik vermeye devam ediyor
Yıl sonuna kadar 30 yeni restoran açmayı hedefleyen McDonald’s Türkiye, bunların 20’sinde franchising sistemini uygulayacak. Franchise giriş bedeli olarak 30 bin dolar talep ediliyor. Ortalama 300 metrekarelik bir McDonald’s şubesi için gerekli ekipman ve mutfak yatırımları 400-500 bin dolar arasında değişiyor.

Yeni açılacak şubeler için öncelik Anadolu’ya verilmiş. Türkiye’de 25 yıldır faaliyet gösteren McDonald’s’ın halen 160 şubesi bulunuyor. 2010’da 290 milyon dolar ciro elde eden McDonald’s Türkiye, bu yıl yüzde 30 artış hedefliyor.

Telefon: 0212 336 34 63
Web: www.mcdonalds.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. ben kıbrıstan erdal önder McDonald’s kıbrısta yok ben bu markalaşmış bir ürünü kktc ye tanıtmak ve sunmak arzusundayım. KKTC ‘ye bayilik veriyormusunuz ilginize teşekkürler…0533 862 59 37

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu