Gıda ve Restoran Bayilikleri

MealBox Franchise Verecek

TÜRKİYE’NİN EN HIZLI BÜYÜYEN EV YEMEĞİ ZİNCİRİ MEAL BOX BÜYÜYOR!

Taze ve lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin tek gurme ev yemekleri zinciri Meal Box, franchising ile yeni şubeler açıyor, İstanbul’un her yerinde hizmet vermeyi hedefliyor. Ankara, İzmir, Bursa şubeleri için görüşmelerine devam ediyor.

Türk mutfağını sevenlerin yoğun ilgisi ve talebi sonucu hızla büyüyen Meal Box, kısa bir sürede şube sayısını otuz bire (31) çıkartarak büyümesini sürdürüyor.

Meal Box, Yeni İş Ortaklarını Arıyor

Gurme ev yemekleriyle büyük beğeni toplayan ve kurulduğu 2014 yılından bu yana kısa sürede İstanbul’da 22 şubeye ulaşan Meal Box, şehrin gözde semtlerinde yeni franchise anlaşmaları yaparak hizmet ağını genişletmek istiyor. İstanbul’un Beylikdüzü, Halkalı, Ortaköy, Nişantaşı, Ulus, Maltepe ve Kartal gibi gözde semtlerinde yeni anlaşmalar yapmak isteyen Meal Box, daha çok lezzet tutkununa ulaşmak istiyor. Meal Box’ın franchise’ında aşçı, garson gibi yüksek masraflı personel ihtiyacı bulunmadığı gibi yemek pişirmek gibi ekipman ve malzeme gerektirecek süreçler de yer almayacak. %40 brüt karlılık ön görülen çalışmada, kira maliyetleri de ortalamanın altında konumlandırılıyor.

İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’ye de Franchise Verilecek

Fast-food’a alternatif, yeni yaşam tarzına uygun, sağlıklı yemekleri servis eden yeni nesil restorant zinciri anlayışını benimseyen Meal Box, İstanbul’un dışına da ilk şubelerini açmayı hedefliyor. İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli için görüşmelere başlayan firma, usta aşçılarının hazırladığı birbirinden nefis yemek ve menülerini, bu şehirlerdeki damak tadına düşkün vatandaşların beğenisine sunacak. Gerekli finansal yatırımları yapabilecek durumda olan, girişimci ruha sahip adaylar, başlangıç ve dönemsel eğitim programlarını başarıyla tamamlayabilmeleri halinde, Meal Box’ın franchising olanaklarından faydalanmaya hak kazanacaklar. Meal Box’dan franchising almak isteyenler başvurularını www.mealbox.com.tr/franchising.html adresinden formu doldurarak yapabilir, 0216 324 81 37 no’lu telefonu arayabilir veya franchise@mealbox.com.tr adresine e-posta göndererek bayilik talebinde bulunabilirler.

Meal Box Bayilik İletişim Bilgileri

YETKİLİ KİŞİ: Ece Sözen
CEP TEL: 0549 787 15 58
İŞ TEL : 0216 324 81 37
MAİL : ece.sozen@mealbox.com.tr
WEB : mealbox.com.tr
ADRES BİLGİLERİ: Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:125 Ataşehir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Merhabalar,

    Franchising ile ilgili bültenimizi sitenizde paylaşmak isteriz.

    Konuyla ilgili dönüşerinizi bekliyorum.

    Kolaylıklar,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu