Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Mekanik Oyuncak Atlar Minijokey Bayilik Veriyor

minijokey1Mekanik Oyuncak Atlar “MİNİJOKEY” Garanti si ile Türkiyede Hizmetinizde.

Sağlam Şase ve Gövde Yapısı İle Yeni Mekanik Oyuncak Atlar Değişik Renk ve 3 Boy Seçeneği İle Mekanik Yürüyen Atlar İle Çocukların Kemik Gelişimine El Kullanım Becerileri ve Enerji Harcayıp Eğlenerek Eksersiz Yapmal arına Ol anak Sağlamaktadır. Oyuncak Atlar 3 Boydur 16 Yaşa Kadar Çocukl arın Kullanabileceği Sağlam Mekanik Şase Gövde Mekanik Atlar Çin Mallarında Olduğu Gibi Kırılmaz ve Yamulmaz .

Deği şi k Renk Seçenekl erinde ve Modell erindeki Oyuncak Atlar Çocukların Gelişimi ve Becerileri için Gerçek Ata Binmeye En Yakın Hislerin Yaşanması İle Zevkli Bir Kullanım İmkanı Sağl ar. Çocukların Severek Bindiği Mekanik Oyuncak Atlar 2 Yıl Garanti li’dir. Etrafı Çitlerle Çevrili Mekanik Oyuncak Atlar Son Derece Güvenli ve Çocuk Sağlığına Zarar Vermeyen Malzemelerden Üretilmiştir.

minijokey2

MİNİJOKEY Ürünlerimiz Master İnternational Business Lisanslı olarak ve çocuklar için hiç bir sağlık koşullarını tehtid etmemektedir. Herhangi bir pil veya yakıt gerektirmeden sadece mekanik olarak insan enerjisiyle mekanik olarak çalışmaktadır. Evinizin İçinde veya dışında herhangi bir sabit düz bir yüzey üzerinde park ve bahçelerde at binebilirsiniz.

minijokey4

minijokey3

0 (536) 945 66 50
Merkez Mah. Marmara Cad. Bekir Aşçı İş Merkezi No:10/98 Avcılar / İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. www. minijokey. com dan orjinal ponycycle mekanik atlar 10 paket + ağaç çitleri + bank + komple 11.900 TL 0 536 945 66 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu