Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Meru Döner Franchise – Döner Bayilikleri

Meru Döner Franchise – Döner BayilikleriMeru Döner Franchise – Döner Bayilikleri

2006 yılında Festival Danışmanlık Ltd. Şti. Ebru-Mehmet Dikbaş tarafından kuruldu. Önde gelen birçok gıda firmasının Türkiye franchise danışmanlığını yapan Festival Ltd.Şti. 2007 yılının ocak ayında Meru Döner’i oluşturdu. Şimdiye dek görülen tüm döner konseptlerinden farklı olan Meru Döner, et – tavuk döner,meru biftek, salata çeşitleri, çorba çeşitleri, patates cipsi, pilav, içli köfte, tüm sıcak ve soğuk içecekler ve tatlı çeşitleriyle özel lezzetler sunuyor.

Franchise yolu ile büyümeyi hedefleyen Meru Döner’in konsept hazırlanmasından sunumuna kadar çalışılan firmalar kendi alanlarında profesyoneldir. Döner için üretim izin belgeleri alınmıştır. Hijyenin ön planda olduğu Meru Döner, şube açılışlarında da profesyonel kadrosu ile yatırımcının daima yanında ve işinin takipçisidir.
Meru Döner Franchise Sistemi

Meru Döner yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde bu yöndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapar. Franchise alan yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış işlemleri ile uğraşır.

Meru Döner, açılacak mağazanın tasarımını planlar, personel ve eğitim desteği verir. Franchise alan her gün peşin sattığı ürünlerin bedelini franchise verene 15 gün sonra öder. Sözleşme süresince bir defaya mahsus olmak üzere franchise bedeli alınır.

Daha detaylı bilgi ve görüşme için:

Mehmet Dikbaş 0532 765 78 04
Deniz AYIK 0549 456 07 07
dikbasmehmet@yahoo.com
denizayik@merudoner.com

Franchising başvuru formu

  Dilek Pastaneleri BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

The Kebab Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Kebapçı restoranı açmak isteyenler için bayilik veren kebap markası The Kebab hakkında bilgi vermeye çalışacağız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir