Çiğköfte Bayilikleri

Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi Bayilik Veriyor

Türkiye’de ilk ve tek, sadece 7500tl’ye, 41 çeşit ürünle (sadece çiğköfte satmayacaksınız) 33 adet malzemeyle kendi işini kurma fırsatı; üstelik 200kg çiğköfte açılış hediyemiz. Türkiye’de her bölgesinde,  yerinde kurulumun mucidi ve lideri Samsat Çiğköfte, Edirne’den Kars’a kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin ayağına geliyor.

2010 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşları arasına giren Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi Türkiye, Avrupa Balkanlarda Kurumsal ve lider fast food zincirlerinden biridir. Samsat Çiğköftecisi 4000 yıllık çiğköfte ve yeni Lezzetleri modern tesislerinde en sağlıklı hijyenik koşullarda üretim sunmaktadır. 2012 yılında bağlı olduğu şehir ve ilçede örnek gıda tesisi ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Türkiye, Avrupa Balkan ülkelerinde 200’ü aşkın satış noktasında sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
2013 yılındaki hedefi ; Tüm Avrupa’da söz sahibi olabilmektir, ilerleyeceğimiz yolda, sizlerin desteği ve tercihlerinizle Avrupa ve Türkiyede Emin adımlarla yürümektir.

samsat

Samsat Çiğköftecisi Franchise

Samsat Çiğköftecisi Türkiye Genelinde Tüm İl, ilçe ve AVMler’de ayrıca Yurt dışındaki tüm ülkelerde Franchise verebilecek alt yapıya sahiptir. Ayrıca Türkiye ve diğer ülkelerde şehirler bazında da bölge bayilikleri verilmeye devam etmektedir.

Samsat Çiğköftecisi Uygun Koşullarda Franchise Verecektir.

Samsat Çiğköftecisi Franchise’lere sunmuş olduğu Bayilik şartlarında , Türkiye ve Avrupada en uygun koşulları sunacak bir lider kuruluştur. Amacımız Türkiye ve dünyada Önder bir firma olmaktır.

TÜRKİYE VE DÜNYADA İLK

Samsat çiğköftecisi bir ilki gerçekleştiriyor. Franchıse’ler ilk defa ticaret hayatına atılacağından birebir ücretsiz müşteri danışmanlığı sunmaktadır.

Siz açacağınız bayilik için; Dükkanınızı buluyorsunuz ve Samsat çiğköftecisini arıyorsunuz. Müşteri danışmanlarımız sizi yönlendiriyor.

Türkiye nin ve Dünyanın hangi şehir ve ilçesinde olursanız bizim ile çalışmaya karar verdiğinizde müşteri danışmanlarımız sizlerin yanına hiç bir ücret talep etmeden geliyor ve sizlere yardımcı oluyor. Sizlere anahtar teslimatı Samsat Çiğköftecisi Dükkanınızı sunuyoruz ,sadece gelen müşteri temsilcilerimiz dükkanınızda elektirik tesisatı yerlerini ve boya rengini belirliyor.

Açacağınız Bayimizde müşteri temsilcilerimiz gerekli olan Tabela, Çiğköfte dolabı, Görseller ve tüm kurulum için ölçüleri alıp size 1 saat içinde fiyatlandırmanızı sizlerin ayırdığı bütçeye göre ayarlanmaktadır

En alt konsept olarak 7.000 TL ve en yüksek lüks konsept olarak ise 15.000 TL olarak yatırım yapmanız gerekmektedir. Her iki konsept ise sizlere herhangi bir maliyet çıkmayacaktır.Hangi şehir ve ilçede olursanız olun tarafımızca 2 gün boyunca ücretsiz eğitim verilecektir.

kampanya

BAYİLİK SÖZLEŞMELERİ

SAMSAT çiğköftecisi 2 şekilde bayilik sunmaktadır

Bayilik sözleşmesi:

1) Samsat çiğköftecisi ile çalışmaya karar verdiğinizde müşteri tesilcilerimiz sizlerin ve bizlerin haklarını koruma adına yapılan bir sözleşme hazırlıyor. Sözleşmenin bağlayıcı katı kuralları kesinlikle yoktur .Sözleşmeyi imzaladığınızda sizden 2.000 TL bayilik ücreti alınıyor.Dükkan açılışınızda size Samsat çiğköftecisi ücretsiz 150 kg çiğköfte verecektir 150 kg bedelsiz çiğköftenizi sattığınızda 3.500 TL kazancınız olacaktır.
2.000 adet magnet, 2.000 adet broşür, Samsat çiğköftecisi tarafından size verilecektir.

Bayilik sözleşmesi

2)Samsat Çiğköftecisi ile çalışmaya karar verdiğinizde sözleşme imzalıyorsunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin ve bizlerin haklarını koruma adına yapılan bir sözleşme, Sözleşmenin bağlayıcı katı kuralları kesinlikle yoktur.Sözleşme imzalandığında 40 kg bedelsiz çiğköfte verilmektedir.40 kg bedelsiz çiğköfteyi sattığınızda 900 tl bir kazancınız olacaktır
2.000 adet magnet, 2.000 adet broşür, Samsat çiğköftecisi tarafından size verilecektir

BAYİLERİMİZE YAPILAN DESTEKLER

Türkiye ve Avrupa’ daki tüm bayilerimize her ay 24 kg bedelsiz çiğköfte verilmektedir.
Samsat çiğköftecisi tüm bayilerini bayilik verdikten sonraki süreçte haftalık , Aylık ,satış kilosuna bakarak takibe almaktadır.
Kilo bazında satışları düşük olan bayilerimize müşteri temsilcilerimiz giderek sorunun nedenini araştırmaktadır.

Çiğköfte satışlarının genelde düşük olmasının başlıca sebepleri ;
– Bayilerin işletmeleri ile yeterli derecede ilgilenmedikleri
– Yakın çevresinde diğer çiğköfte firmalarının ürünü ucuzlatarak satış yapması
Bu gibi durumlarda müşteri temsilcilerimiz araştırma yaparak satış rakamlarını çoğaltmaktadır.

Kampanyalar yapılarak 24 kg olan desteğimiz aylık 60 kg destek olarak satış rakamlarınız sizlerin ve bizlerin istediği düzeye gelene kadar sürecektir.

24 saat telefon desteğimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz .
Kurumsal ve bir çizgi yakalamış Samsat çiğköftecisi yenilikçi bir firmadır
Yeni ürünler üzerinde çalışmalarımız sürecektir

2013 yılında Samsat dondurma, Samsat soğuk sadviç ve çiğköfte burger, gibi daha önce denenmemiş farklı tatlar ile giderek büyüyecektir

ÇİĞKÖFTE İÇERİĞİ

Samsat çiğköftecisi kuruluşundan 1 sene öncesinde çiğköfte sektörünü araştırıp Her kesime hitab edeceği bir lezzeti, 1 sene boyunca üretim yapıp, satmadan itina ile istediği lezzete ulaşıldığında piyasaya sunulmuştur.

Samsat çiğköftecisi özellikle mide ülseri, ve acıdan baharatlardan dolayı çiğköfte tüketimi yapamayan bir çok insana bu lezzeti sevdirerek, güven içinde hiç bir rahatsızlık vermeden tüketim garantisi vermektedir.

Alınan çiğköfte malzemeleri gıda mühendislerimiz tarafınca tahlil edilerek yapılmaktadır.

Samsat çiğköftecisinde 2 çeşit çiğköfte üretilmektedir:
Yedi’den yetmişe hitab eden az acılı ve acı sevenler için acılı çiğköfte yapmaktadır

Samsat çiğköftecisi kendi bünyesinde ;
Tandır lavaşı, Acılı acısız çiğköfte, Erzurum kadayıf dolması, İçli köfte , Tesisilerimizde hijyen kuralları ve denetimleri ile üretilmektedir.

Çiğköftemizde ; Özellikle Badem yağı, Ceviz, Badem kullanılmaktadır.
Kesinlikle katkı Maddesi ve et kullanılmamaktadır.

İLETİŞİM

SAMSAT MERKEZ : 0212 644 19 03

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu