Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Mobil çay konsepti ile kiosk büfeler açabilirsiniz

Mobil çay konsepti ile kiosk büfeler açabilirsinizMobil çay konsepti ile düşük sermayeli iş kurmak

Kiosk olarak adlandırılan küçük dükkanlar son yılların en popüler konsepti. Bu konseptlerde neredeyse her çeşit ürünü satmak mümkün. Bunların arasında çay, ıhlamur, bitki çayları gibi sıcak içecekleri bir arada sunan iş modelleri oldukça ilgi çekiyor. Demlik ya da kupa standlarıyla farklı iş fikirleri geliştiren şirketler, hem yatırım maliyeti görece olarak düşük hem de kâr marjı yüksek bir girişim fırsatı sunuyor.

mobil cay konsepti
DEMLİK

Kiosk konseptiyle açılan Demlik, demleme çay, Türk kahvesi, limonata, ayran, salep, boza gibi geleneksel içecekler sunuyor. Şu an 10 şubeyle faaliyet gösteren Demlik, 2014 sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı planlıyor. Türkiye geneline franchising verilmesi planlanıyor. Başlangıç bedeli olarak 20 bin TL alınıyor. Toplam yatırım bedeli ise 90 bin TL. Aylık royalty ücreti bin 500 TL. Ciro hedefi aylık 20 bin ile 30 bin TL arasında değişiyor.
Başvuru için: 0212 215 25 95

HOTSTOP

Türkiye’de ‘mobil kafe’ kategorisini geliştiren, dev bir kupayı andıran konsepti ile dikkat çeken Hotstop, corner uygulamasıyla kendi işini uygun maliyetlerle kurmak, kaliteli ve kazançlı bir işin parçası olmak isteyen girişimcileri hedefliyor. Hotstop corner’ların maliyetleri, içindeki tüm ekipmanlarla birlikte eğitim, projelendirme ve açılış destek hizmetleri dahil anahtar teslim 25-35 bin dolar arasında değişiyor.
Başvuru için: www.hotstop.com.tr

  Kurtarma Minderi Albacmat İş Fikri İle 5 Milyon Dolar KazandıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir