Başarılı Girişimcilik

Mobil Girişimci Yarışması

Türkiye’nin mobil girişimcisi aranıyor

Garanti Bankası ve Mobil Pazarlama Derneği, Türkiye’nin mobil girişimcisini seçiyor. Mobil kanallardaki girişimci sayısını artırmak amacıyla düzenlenen yarışmaya son başvuru tarihi ise 30 Ocak.

Garanti Bankası, 40 ülkede faaliyet gösteren Mobil Pazarlama Derneği’nin (Mobile Marketing Association) işbirliğiyle mobil kanallarda geliştirilen fikirlerin sayısını artırmak ve bu alandaki girişimcilere destek sağlamak amacıyla, yılın mobil girişimcilerini seçecek. Yarışmanın ön elemeleri, 2013 yılının şubat ayında yapılacak.

Finale kalan beş girişimci fikirlerini, mart ayında jüriye sunacak. Değerlendirmenin sonucunda l’inci seçilen girişimciye 15 bin TL, 2’nciye 10 bin TL, 3’üncüye ise 5 bin TL nakit para ödülü verilecek. Adaylar, garanti. com. tr/mobilgirisimci adresinden alacakları formu, gerekli belgelerle beraber, 30 Ocak 2013 tarihine kadar mobilgirisimci@garanti.com.tr adresine ileterek, başvuruda bulunabilecek.

50 BİN TL DESTEK

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, mobil girişimcileri cesaretlendirmek ve mobil kanallarda geliştirilen fikirlerin sayısını artırmak amacıyla, yılın mobil girişimcilerini seçeceklerini söylüyor ve “İyi planlanmış, yaratıcı ve inovatif mobil iş fikirlerinin somut, başarılı projelere dönüşerek hayata geçmesinde rol alacağımız için heyecanlıyız” diyor.

Garanti Bankası, teknoloji odaklı yenilikçi girişimlerin artmasını sağlamak amacıyla, mobil uygulama geliştiren girişimcilere, iş kurmalan ve büyütmeleri için finansman desteği veriyor. Mobil platformlarda oyun, sosyal medya ve finans uygulamalarını hayata geçiren girişimciler, ‘Mobil Girişimci Destek Kredisi’ kullanabiliyor. Uygun faiz oranlan ve vade alternatifleriyle 50 bin TL’ye kadar verilen destek kredisi kapsamında girişimcilere, vade boyunca tüm hesaplarından işletim ücreti muafiyeti ve altı ay boyunca ücretsiz para transferi imkanı da sunuluyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. 2013 de 4000 TL haftalık ciro yapmak ister misiniz ?
  yaşam kalitenizi artırmak ? o zaman size sesleniyorum
  devlet memurları
  ev hanımları
  öğrenciler

  ek işe ihtiyacı olanlar
  işi olmayıp iş kurmak isteyenler
  yaşam kalitenizi artırıp sevdiklerinize daha çok zaman ayırıp ve bunun yanında hayal edemeyecek kadar para kazanmak isteyen arkadaşlar bu iş tam size göre işle ilgili biraz konusuca olursak sanal pazarlama değil internet reklamı değil ve karşınıza cıkmış bir iş değil . 2013 milenyum cağınız olacak bir iş fikri biz şuan aydın merkezde bu işi yapmaktayız işe inancınız yoksa gelip görebilirsiniz çalışma seklimizi ve kazancımıza canlı şahit olabilirsiniz biz ciddiyiz bu yazıyı önemseyin ve arayın eminim sizinde aklınızda bir şeyler canlanacak irtibat 05300388045

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu