Çiğköfte Bayilikleri

Myçiğköfte Türkiye Genelinde Bayilikler Veriyor

Hem alırken hem satarken çok kazanın!

% 100 doğal, katkısız ve günlük ürünler, AVM’lerde stand ve cadde konsepti ile tüketicilerle buluşuyor.

1991 yılında temelleri atılan ve Mygroup Itd. (Türkiye) ve Myfood GmbH(Almanya) bünyesinde yer alan Myçiğköfte; 2006 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

mycigkofte

Kaliteli ürünün ve müşteri memnuniyetinin her şeyin üstünde olduğu gerçeğinden kurumsal bir yapıyla yola çıkan Myçiğköfte,”Uluslararası gıda firması” olarak İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Kurumsal alt yapısı ve butik konseptiyle Türkiye’nin başarılı fastfood zincirlerinden biri haline gelmeyi hedefleyen Myçiğköfte‘nin franchise metodu dünyanın en büyük franchise zincirlerinin sistemleri ile kurumsallığı açısından benzerlikler göstermektedir.

%100 doğal, katkısız ve günlük ürünler, AVM’lerde stant ve cadde konseptinde tüketicilerle buluşmaktadır. Myçiğköfte gelen yoğun franchise talepleri sonucunda Türkiye’de tüm altyapısını tamamlayıp, 2015 yılından itibaren tüm Türkiye genelinde ve Avrupa’da Franchising verme kararı almıştır. %100 doğal, gerçek katkısız ve kaliteli hammaddeyi çok ucuza alacak; hem alırken hem satarken çok kazanacaksınız…

İletişim

Deliklitaş mah. Hamamyolu cad. No:37/a Eskişehir
Tel: 02222305352 Fax: 05320667091
info@mycigkofte.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu