Bayilik Veren Firmalar

Naturalis Adramys Bayilik Veriyor

Naturel Pet Ürünlerin Yeni Adresi
NATURALIS ADRAMYS

Siz de köpeğinizi 100% doğal ürünlerle şımartmayı istiyorsanız çok doğru adrese geldiniz demektir.Naturalis Adramys, Veteriner Hekim Figen Wiedemann ve Taner Çakırbey`in ortaklığı ile 24 Nisan 2014 tarihinde kurulmuştur.

kopek

İşletme, bünyesine katılan Almanya`daki Paracelsus Alternatif Veterinerlik Okulu mezunu Homöopathlarla, Pet sektöründeki yerini güçlendirmektedir.

“Zeytinyağının Faydaları” üzerine yazdığı tezi ile Beslenme Uzmanlığı eğitimini tamamlayan Figen Wiedemann`ın çalışmaları doğrultusunda Naturalis Adramys, işletmenin ilk ürün katagorisi olan Perfect Wash Zeytinyağlı Köpek Şampuanlarını Türkiye`deki köpek sahiplerinin beğenisine sunmuştur.

İşletme, yakın zamanda Barfers olarak adlandırılan sağlık serisi ev yapımı kurabiye, organik ödül mamalar ve Perfect Cure adlı Bakım ürünleriyle de köpek sahiplerine hizmet verecektir.

Perfect Wash

Perfect Wash
Naturel Zeytinyağlı Köpek Şampuanı

Zeytinyağı ile özel formüle edilmiş olan Perfect Wash Şampuanları köpeğinizin tüylerini yumuşatır, nemlendirir ve doğal yağ dengesini regüle ederek temizler.

Daha ilk yıkamada gözle görülür bir fark yaratır.

Düzenli kullanıldığında köpeğinizin tüyleri sağlıkla parlar, tüy dökümü azalır.

Antiseptik ve Antioksidan özelliği bilinen naturel Zeytinyağı, köpeğinizin cildini rahatlatarak yüzeysel bakteri ve mantarların yol açtığı cilt rahatsızlıklarını azaltır.
Sinek ve diğer zararlı haşeratı uzak tutma özelliğinin yanısıra bu haşeratların sebep olduğu kaşıntıları da sakinleştirir.

Tüm cilt tipleri icin uygundur

NATURALIS ADRAMYS

FT-EVCIL HAYVAN GIDA ve BAKIM ÜRÜNLERI

AKÇAY MAH. YUNUS EMRE CAD. 9 10390 EDREMIT/BALIKESIR

+90/ 266 – 384 99 96
naturalisadramys@gmail.com

Sitemizin bayilik kategorisinde ilginizi çekebilecek bayilik fırsatlarınıda okuyunuz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu