Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Kafe Bayilikleri / Neşve Çay-Kahve Evi Bayilik Şartları

Neşve Çay-Kahve Evi Bayilik ŞartlarıNEŞVE Bu yıl 20 şube daha açacak

Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve, 2008 yılında ilk mağazasını Kayseri’de açtı. Halen 30 noktada hizmet veren Neşve, franchise sistemiyle yaygınlaşıyor. İsim hakkı bedeli olarak KDV hariç 50 bin TL isteyen Neşve, cirodan da aylık yüzde 3 ciro primi alıyor. Yatırım bedeli inşaat hariç metrekare başına bin 250 ila bin 500 TL arasında değişiyor…
Neşve’nin çay kahve evleri için minimum 120 metrekare kapalı, 100 metrekare açık alan koşulu gözetiliyor. İnşaat yatırımcı tarafından yapılıyor; dekorasyon ise Neşve ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Tüm bar, mutfak ve servis ekipmanları da ana firma tarafından temin ediliyor. Neşve Türkiye’nin doğusundan da batısından da gelen bayilik tekliflerine açık. Şirket bu yıl 20 mağaza daha açmayı hedefliyor. Neşve Bayi Denetim ve POS Yazılım Sorumlusu Hüseyin Çetin, konseptlerinin avantajını şu sözlerle anlatıyor: “Gelişen ve devamlı değişkenlik gösteren sektörümüzde, mağaza tasarımlarımızda devamlı yenilikçiyiz. Ürünlerimizin tek bir lojistik firmasından gelmesi ve her Neşve’de aynı lezzetler olması diğer avantajlarımız. Kış ve yaz olmak üzere her 6 ayda bir menü değiştiriyoruz. Her menüde yeni ürünler sunmamız sektörde bir adım önde olmamızı sağlıyor.”

Alparslan Mh. Kızılırmak Cd. Sağıroğlu Sit. A Blok No: 85/B Melikgazi/KAYSERİ

Tel: 444 10 76

  Kahveci Efendi Bayilik BilgileriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Gloria Jean’s Coffees Franchise

GLORIA JEAN’S COFFEES 100 şubeye ulaşmak istiyor 1979 yılında Amerika Chicago’da kurulan Gloria Jean’s Coffees, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir