Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Nopest Haşere Kontrol Franchising Sistemiyle Şubeler Açacak

Nopest Haşere Kontrol Franchising Sistemiyle Şubeler AçacakNOPEST HAŞERE KONTROL
Şimdilik 3 şubesi var

nopestİstanbul merkezli Nopest Haşere Kontrol, kadın girişimci Tomris Ayvaz tarafından kurulmuş. Şirketin İstanbul’da iki, Çorlu’da bir olmak üzere üç şubesi var. Ayrıcı mobil ekipleri bulunuyor. İlk kez franchising sistemiyle şubeler açmaya hazırlandıklarını belirten firmanın sahibi Tomris Ayvaz, “İlk franchise şubemizi Ordu’da açmayı planlıyoruz.
Daha sonra Karadeniz Bölgesi’ndeki gelişmiş illerde şubeler açacağız. Karadeniz’in yanı sıra Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde de şubeler açmayı hedefliyoruz. Tüm bunları gerçekleştirmek için ciddi bir hazırlık yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde franchise yatırım şartlarını da belirlemiş olacağız” diyor. Nopest Haşere Kontrol, teknolojiyi takip eden bir firma.

Hizmet sonrası ve hizmet süresi boyunca her aşamada gereksinimlere uygun çözümler üretiyor. Şirket Basf, Bayer gibi dünyanın önde gelen uluslararası biyosidal ürün üretiçilerinden ürün tedarik ediyor. “Haşere sorunu işinizi ciddi şekilde tehlikeye sokabilir” diyen Ayvaz, “Alışveriş ortamında itici bir durum yaratmasının yanı sıra müşterilerin çalışanların sağlığını tehlikeye sokacak çok sayıda bakteri oluşabiliyor.

Perakende sektörü haşere istilasına karşı savunmasız durumdadır. Sürekli malgirişi ve yoğun müşteri trafiği nedeniyle dışarıdan sürekli zararlı girişi oluyor. İşte bu yüzden perakende işletmelerine yönelik özel hizmetlerimiz var. Bu tür firmaları entegre zararlı yönetimi programıyla tüm zararlılara karşı koruyoruz” diyor.

Telefon: 0212 258 73 78
E-posta: info@nopest.com.tr

  Benetton 5 tane yeni franchise verecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

3 Yorumlar

  1. hatay iskenderun bayilik şartlarınız nedir. 0 537 885 52 62

  2. gültekin uslu

    mrhb ben antalyadan gültekin ben ilaçlama sektöründe 12 yıldır faaliyet göstermekteyim.eger antalya ve cevre illerinde bayilik vermek isterseniz sizlerle görüşmek isterim.0535 782 98 18

  3. murat kovancı

    ordu ya bayılık verdınızmi bayılık için ne istıyorsunuz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir