Çiğköfte Bayilikleri

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Bayilik Şartları

Firma İsmi : Nucello Çiğ Köfte
Bayilik Kategorisi : Çiğ Köfte – Aparatif
Kuruluş Yılı :  2001
Şube Sayısı :  96
Firma Tanıtım :  Çiğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.
Nucello,  %100 doğal malzemelerle hazırlanan özel formüllü etsiz çiğ köftesi ile, orijinal lezzeti sağlıklı bir ortamda sunmayı başardı.

Ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin (ve dünyanın) lider etsiz çiğ köfte zinciri oldu.
Nucello ilk üretimine 2004 yılında Nevşehir’de  başladı.
Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar Nucello Çiğ Köfte farkını oluşturur.
Nucello Çiğ Köfte ’nin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki liderliğini paralel ürünlerle genişletmek, üretimini bölgelerde yapmak ve yurt dışına açılmaktır.

NUCELLO FARKIYLA FRANCHISE

Sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğ köftede akla ilk gelen marka olarak satışı arttırır.
En yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur. Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve promosyonlar yapar. Açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir. Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır. Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.

ZİNCİRLEME LEZZET FRANCHISE

Franchise 21. yüzyılın işletme ve pazarlama sistemi olarak öne çıkmaktadır. Marka sahibi gücünü ve deneyimini, girişimcinin sermayesi ve gayretiyle birleştirir. Bu sistemde işletmeci bağımsızlığını korur ama kendi başına kalmaz. Zincir olmanın müşteriye verdiği güven, tüm işletmelere avantaj sağlar.

Franchise aldığınızda, seçilmiş bir lokasyon da markalı bir iş sahibi olur, eğitim alıp işinize hemen başlarsınız. Müşteriniz markayı tanır, açtığınız gün gelir. Nerede ne satacağınız, nasıl satacağınız, en çok nasıl kazanabileceğiniz deneyimlere dayanarak size aktarılır. Eğitim ve denetim kesintisiz sürer, yeni elemanlar kolayca devreye girer. Sürekli reklam ve kampanyalarla işletmeler desteklenir.
İşletmeci tedarik ve pazarlamayı merkeze bırakır, işletmesine ve satışa odaklanır.

Buna karsın franchise alandan istenen şeyler;

İşinin başında durması
Kurallara uyması
Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.

DOĞRU YER

Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.

Nucello zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.

Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.

Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.

Aranan kriterler ve alt sınırlar Nucello tarafından bildirilir. Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.

DOĞRU İŞLETMECİ

Nucello işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem Nucello Çiğ Köfte’nin beklentileri karşılanır.
Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.
Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.
İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.
İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.
Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.
İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. Nucello , geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.
İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.

YATIRIM VE İŞLETME

  • Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.
  • Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.
  • 2014 Yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli alınmadan (ücretsiz bayilikler verilmeye) devam edilecektir.
  • Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.
  • Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, Nucello standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.
  • Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. Nucello geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.
  • İşletmenin Nucello Çiğ Köfte ’den mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile yapılır. Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.
  • İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.
  • Nucello franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Celallettin Tankara
Telefon :  0384 212 9880
Web Sitesi : nucello.com
E-posta Adresi :  info@nucello.com
Adres :    Lale Cad. No : 35 Nevşehir Merkez

İmalat : Atasavun İş Merkezi Giriş Kat : 1 – 2 – 3 – 4
Merkez Nevşehir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu