Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Şartları

Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Bilgileri ve Bayilik Başvurusu

Doğal ürün marketi açarak değişik bir markatciliği deneyebilirsiniz. Ekotek doğal ürünleri market açacaklara bayilik sistemi ile kendi işlerini kurmalarını sağlıyor. Girişimciler nasıl bir dükkan açarım diye düşünürken Ekotek doğal ürün marketleri devreye giriyor ve girişimcilerin iş sahibi olmalarına olanak sağlıyor.

okotek-Dogal-urun-Marketleri-BayilikÖkotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Hakkında : Franchising sistemiyle büyümeyi esas alan Ökotek Doğal ürün Marketleri önümüzdeki iki yıl içinde 20 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Ökotek Doğal ürün Marketleri işletmeci adayları ve markette çalışacak diğer personel 3 ay süreyle eğitime tabi tutuluyorlar. Bu “hızlandırılmış” eğitim sırasında temel çevre kirliliği ve ileri çevre kimyası bilgileri, gerçek doğal ürünlerin “klasik” ürünlerden farklılıkları, satış ve müşteri ilişkileri konularında uygulamalı yoğun bir program uygulanıyor.

Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Bilgileri ve Bayilik Başvurusu

Market dekorasyon masrafı 7.000 – 10.000 Euro arasında değişiyor.
İsim Hakkı 5.000 Euro ( 10 ay taksitlerle ödenebilir).
Royality Fee : Aylık cironun % 3’ü.
Promosyon ve reklam bütçesine katkı : Aylık cironun % 2 ü.
Franchise alıcısına 3 aylık eğitim uygulanıyor.

Franchising İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Franchise Vermeye Başlaması (Neden ? ve Ne Zaman ?) : 2001 yılında Eskişehir Market ile.
Şube Sayısı : Ökotek Doğal Marketleri’nin şu anda 6 adet şubesi var.

Franchise Verilecek Firmalarda Aranılan Standartlar : Franchising sistemiyle büyümeyi esas alan Ökotek Doğal ürün Marketleri önümüzdeki iki yıl içinde 20 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Ökotek Doğal ürün Marketleri işletmeci adayları ve markette çalışacak diğer personel 3 ay süreyle eğitime tabi tutuluyorlar. Bu “hızlandırılmış” eğitim sırasında temel çevre kirliliği ve ileri çevre kimyası bilgileri, gerçek doğal ürünlerin “klasik” ürünlerden farklılıkları, satış ve müşteri ilişkileri konularında uygulamalı yoğun bir program uygulanıyor.

Girişimciler Neden Ökotek’i Tercih Etsin : Ülkemizde sertifikalı doğal kozmetik ağırlıklı olan ve franchise veren tek kuruluş Ökotek Doğal Ürün Marketleri. Ökotek Doğal Ürün Marketleri, yıllardan beri uluslar arası doğal ürün kriterlerini esas alarak ürün seçiyor ve bu konuda taviz vermeyen ilkeli yapısıyla bilinçli tüketici eğitimine katkıda bulunurken sadece gerçek doğal ürünleri sunuyor. Bu da yıllar içinde Ökotek Doğal Ürün Marketleri’ni güvenilir ve uzun nefesli bir marka haline getirmiş durumda. Doğal ürünlerin büyük ilgi gördüğü günümüzde bu özellik son derece değer kazanıyor.

Bir Şubenin Maliyeti : 30-40 m2 ortalama bir mağaza dekoru ve ilk ürün bedeli dahil 15.000 – 20.000 Euro arasında gerçekleştirilebilir.

Ökotek Getirilen Yenilikler

Güzel yüzlü bir cadı Ökotek Doğal ürün Marketlerinin tescil ettirilmiş sembolü. Özel cadı kostümleri tasarımlanmış ve marketlerde belirli günlerde bu kostümlerle hizmet sunuluyor.
Cadı figürü, marka ile özdeşleşmiş durumda.
Mağazalarda sadece sertifikalı doğal ürün satılıyor.
Türkiye’nin ilk doğal ürün market zinciri.
Istanbul’da üçüncü reklam amaçlı boyanmış Belediye otobüsü Ökotek Doğal Ürün Marketleri’ne aitti (1995).
Doğal ürün kavramının yerleşmesi için bugüne kadar sayısız konferans ve etkinlik düzenlemiş durumda.
Mağazalarda doğal ürün satışı yanında tüketici doğal ürünler, çevre kirliliği ve çevre kirletici maddelerle ilgili de bilgilendiriliyor.

Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Başvurusu

Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Başvurusu yapabilirler. Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik, Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

Ökotek Doğal Ürün Marketleri Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Deposite İş Merkezi A1 Blok. Kat: 3 No: 313-314 İkitelli OSB. 34306 İkitelli / İstanbul
Telefon : (0212) 671 91 58
Faks : (0212) 671 91 96
Mail : info@okotek.com.tr – odum@okotek.com.tr

Sizlerde diğer bayilik veren firmalar https://www.myfikirler.org/bayilik-veren-firmalar.html sayfalarımızı mutlaka incelemelisiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu