Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Orfa Food 2014 Yılında Franchise Bedeli Almıyor

Orfa Food 2014 Yılında Franchise Bedeli AlmıyorORFA FOOD
FRANCHİSE BEDELİ YOK

Yaş maya ile hazırladığı ve kendi fırınlarında özenle pişirdiği ekmekleriyle dikkat çeken MM&G’S Burger, uzun yıllardır et sektöründe bulunan GMT Food’un gurme markası olarak faaliyet gösteriyor. GMT Gıda, sektördeki 15 yıllık tecrübesini ve birikimini aktardığı MM&G’S Burger markasına ortak edeceği franchise adaylarını bekliyor.

orfa food
GMT Gıda Genel Müdürü Murat Gayberi, “Tutkumuz başarımızın anahtarıdır. En büyük motivasyon kaynağımız olan yenilik anlayışımızı, müşteri odaklı esnek hizmet çerçevesinde artı değere dönüştürmeyi görev edindik” diyor. Franchising için finansal yeterlilik, olumlu yaklaşım, disiplinli çalışma sistemi, muhasebe, pazarlama ve gurme bir lezzet bilgisi gibi koşullara ihtiyaç olduğuna inanan GMT Food, 2014 yılı içerisinde franchising vereceği kişilerden herhangi bir bedel almayacak.

Orfa Food İletişim Bilgileri

E-posta : info@orfafood.com
Telefon : 0 (216) 456 75 40
Mobil : 0 (532) 111 0 468
Faks : 0 (216) 456 75 39
Adres : Battalgazi Mah. Şark Cad. Aytop Gıda Sitesi H Blok No:4 Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye PK : 34935

  Türkiye'nin En Büyük 100 Franchising Veren Şirketi 2013Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir