Gıda ve Restoran Bayilikleri

Organik Market Bayilik

Organik Market

Organik Gıda olarak sektörde geçirdiğimiz 7 senenin her günü bir ucundan tutup yapmaya başladığımız işin ne kadar doğru bir seçim olduğuna inancımız bir kez daha arttı. Bebeklerini en sağlıklı ürünlerle büyütmeye çalışan annelerden, elindeki muzu ısırdığında yüzüne kocaman bir gülümseme yayılan çocuklardan, yediği yemeklerin aromasıyla geçmişin huzur veren sıcacık anılarına dönen mutlu insanlardan, yaşadığı rahatsızlık dolayısıyla sadece organik ürün tüketmek isteyen bilinçli tüketicilerden aldığımız güç, bize duydukları güven bize hergün biraz daha fazla kişiye ulaşabilme gayreti ve isteği verdi, hedeflerimizi yükseltti.

organik elma

Bayilik şartları

Kendini ve ailesini seven, doğaya ve toprağına saygı duyan, toprağına ve tohumuna sahip çıkmanın ülkesinin geleceği için önemini anlamış, bedensel ve zihinsel sağlığın yedikleriyle ilişkisini kavramış bilinçli tüketicileri yanımıza alarak çıktığımız yolda newgarden organik Markası ile her eve girebilmek artık en büyük en hedefimiz.Biz bu hedef için çalışmaya devam ederken sizlerden alacağımız desteğe inanıyor ve güveninize layık olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Paket İçeriği & Hizmetler

Bizden alacağınız bayilik paketi iki paketten oluşmaktadır.Organik gıdalarını satabileceğiniz gibi her bayinin kendi istediği alan adıyla kendisine ait bir e ticaret sitesini açmaktayız.Yazılım bedeli gold ve silver paketlerden oluşmaktadır.
-Şirket kurma maliyeti yok
-Ofis maliyeti yok
-Stok maliyeti yok
-Operasyon maliyeti yok
-Personel maliyeti yok
-Mesai saati yok
-E-Ticaret tecrübenize ihtiyacınız yok
-Yer ve zaman kısıtlaması yok
-Uzun vadeli kazanç fırsatı

Bayilik Ürünleri

Baharatlar
Bakliyatlar
Ballar
Makarnalar
Salçalar & Soslar
Zeytinyağlar
Unlar
Zeytinler & Zeytinyağlar
Sirkeler & Ekşiler
Pekmezler & Reçeller
Kuru meyveler
Kuruyemişler
Sabunlar

Gerekli İş Yeri Özellikleri& Şartlar

İş yeri açmanıza gerek olmadan genel merkez ofimizi kullanabiirsiniz.Ayrıca home office çalışabilirsiniz. Organik Market Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci / yatırımcılar vermiş olduğum bu Organik Market Bayilik Başvuru Formu içeriğini uygun olarak Organik Market Bayilik Başvurusu yapabilirler. Organik Market Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise irtibat numaralarından ilan sahibiyle firma ile iletişim kurabilirler.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : erol
Tel: 0850 224 66 99
Telefon : 05306965235
Fax : 0850 224 66 88
Web Sitesi : organiktuketiyorum.com
E-posta Adresi : organiktuketiyorum@gmail.com
Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 13 No:1995-2022 Şişli / ISTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu