Ek İş Ek Gelir

Oriflame Ek İş Fırsatı

Oriflame Katalogtan Satış

Oriflame ile katalogtan ürün satışı yapın. Oriflame ile kendi ekibinizi kurun primler kazanın. Oriflame temsilcisi olmanın ayrıcalıklarından faydalanın.Oriflame Hakkında

1967 yılında iki kardeş ve arkadaşları tarafından kurulan Oriflame, günümüzde 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren  uluslararası güzellik şirketidir. Oriflame’in İsveçli, doğal, yenilikçi güzellik ürünleri 3,3 milyon Bağımsız Danışmanı ve yarattıkları 1,3 milyar Euro yıllık satış ile pazarlanmaktadır.

Oriflame, temel iş fırsatı ile ilk günden kazanç elde etmeye ve kişisel hayallerine ve isteklerine kavuşmak için çalışmak isteyenlere eşsiz iş konseptini sunuyor:  Make Money Today and Fulfil Your Dreams Tomorrow™. “Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun”.

İnsanlara ve doğaya saygı şirketin operasyon ilkelerinin temelini oluşturmakta, sosyal ve çevresel politikalarına da yansımaktadır. Oriflame dünyada sayısız sosyal sorumluluk projesine destek vermektedir ve Dünya Çocuk Örgütü’nün eş kurucularındandır. Oriflame Kozmetik hisse senetleri Nasdaq OMX Borsası’nda işlem görmektedir.

Oriflame

Kısaca Oriflame,

 • 1.3 milyar Euro’luk yıllık satış cirosuna,
 • 3,3 milyon Bağımsız Güzellik Danışmanına,
 • 7500 çalışana,
 • Yılda 950 ürüne,
 • Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100’den fazla bilim adamına,
 • İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahiptir.
 • Dünya Çocuk Örgütü Kurucu Üyesidir.
 • Oriflame hisse senetleri 2004 yılından bugüne Nasdaq OMX Borsası’nda işlem görmektedir.
 • Ürünler doğal özler içerir, asla hayvanlar üzerinde test edilmez.
 • 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Harika Görünün

‘Doğal İsveç Kozmetiği’ sloganımız; doğadan ilham alan, benzersiz ve yenilikçi ürünlerimizin özünü içerir. Ürünlerimiz; harika görünmenizi sağlamak için, doğal bileşenler ve en son bilimsel teknolojiler kullanılarak geliştirilir.

Para Kazanın

Oriflame’de Danışman olduğunuz aynı gün içinde; kataloğu arkadaşlarınıza, komşularınıza ve iş arkadaşlarınıza gösterip sipariş alıp anında para kazanabilirsiniz. Ertesi gün, Danışman olacağını bildiğiniz kişileri davet edip takımınızı oluşturarak sınırsız kazançlardan yararlanabilirsiniz. Bizimle her zaman seçme özgürlüğüne sahipsiniz; ister ek gelir elde edin,isterseniz kariyerinizi inşa edin. Sınır yok, risk yok, seçim sizin!
Oriflame size para kazanmanın üç yolunu sunar:

 1. Oriflame ürünlerini indirimli alarak para kazanın.
 2. Kataloğu göstererek yaptığınız satışlardan para kazanın.
 3. Başkalarını da davet ederek, beraberce para kazanmak için bir takım kurun.

Eğlenin

Oriflame’de kozmetik ürünlerimizden faydalanabilir, beğendiklerinizi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca:

 • Yeni insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz
 • Başarılarınızdan dolayı takdir edilirsiniz
 • Toplantılar, eğitimler ve seminerler yoluyla kişisel ve mesleki gelişim sağlarsınız.
 • Ülke çapında ve uluslararası seyahatlere çıkarsınız.

Kendi ekibinizi kurarak başkalarının da gelişmesine yardımcı olursunuz.

Oriflame Danışmanı Olmak

Herkes bir Oriflame Güzellik Danışmanı olabilir. Oriflame fırsatı benzersizdir. Güzellik Danışmanı olmanın sağladığı olağanüstü esneklik sayesinde, Oriflame her yaşam tarzı için uygundur. İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin, Oriflame sizin için uygundur! Tam zamanlı ya da yarı zamanlı da çalışsanız; iş sahibi, evden çalışan biri, öğrenci, emekli veya evde çocuk yetiştiren bir ebeveyn de olsanız, çalışacağınız saatleri siz belirleyerek kendi patronunuz olabilirsiniz! Her ay elde edeceğiniz gelirin miktarını siz belirlersiniz. Bu tamamıyla ne kadar çaba harcadığınıza bağlı. Seçkin ürünlerimizden faydalanırken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Uluslararası seyahatler, önemli etkinliklere katılım ve elde ettiğiniz başarılar sonucunda takdir edilip ödüllendirilme hakkı kazanma şansınız var.

Ayrıca çoğunluğu tamamen ücretsiz olan eğitimler ve etkinlikler sayesinde, kişisel ve mesleki gelişim fırsatına sahip olacaksınız. Hiçbir maddi risk almadan, sürekli olarak güzellik ve moda akımları hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size rehberlik edecek, sizden daha deneyimli bir sponsorunuz olacak. Sponsorunuz size Oriflame’i tanıtacak ve işe başlamanız için gereken tüm bilgileri anlamanıza yardımcı olacak.
Kimler Oriflame Güzellik Danışmanı Olmalı?

Herkes!
Ürünlerimizi indirimli almak, ekstra gelir elde etmek veya kendi işinizi kurmak için, Oriflame’e katılın. Ne kadar ilerlemek istediğinize siz karar verin, biz de her adımınızda size destek olalım.

Özgül Cingil

Büyük Oriflame Ailesi merhaba, Birçok Güzellik Danışmanı arkadaşla tanışma fırsatım oldu. Bugüne kadar görüşemediğim arkadaşlara biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Oriflame Ailesine 1994 yılında katıldım. İlk dinlediğimde kaliteli bir ürün kullanır, satarak %30 kazanırım diye başladım. Bir yıla yakın sadece satış yaptım. Daha sonra gerçek Oriflame Fırsatını keşfettim. Bu büyük iş fırsatını tanımamla birlikte yükseliş başladı tabi arkasından kazançlar, unvanlar ve dünyayı gezme fırsatı…
Oriflame Başarı Planını inceledikten sonra ne istediğime karar verdim. Başarı Planında 1.adım sadece satış yapıp günü kurtarabilirsiniz veya 2.adım başarı planındaki gibi çalışıp ekip kurup yarını kurtarır hayallerinizi yaşayabilirsiniz.

Benim tercihim yarını kurtarmak oldu! Yarını kurtarmak için ne yapmalı? Öncelikle işinizi sevmelisiniz. Ben işimi çok severek yaptığım için yorgunluk hissetmeden büyük keyif alıyorum. Herhalde sevilmeyen bir iş dünyanın en zor işidir. Mutlaka bir hayal kuruyor, hayalimle birlikte hedefimi koyuyorum. Hedefimin çok ulaşılmaz olmaması gerekir. Eğer hedefime ulaşamazsam motivasyonumu bozar. Çok kolay olduğunda da başarımı geciktirir. Zorlayan ama yapabileceğim hedefler koyuyorum. Hedefimizi tek başımıza koyabiliriz. Fakat hedefe ulaşmak bir ekip işidir. Eğer hedefinizi koyarken ekibinize yeni kayıtlar yapmazsanız başaramazsınız. Ben Oriflame’deki ilk yıllarımda çok kayıt yapardım. Hala çok kayıt yapmaya devam ediyorum. Kayıt yapmayı keyifli bir oyun olarak görüyorum. Asla kayıt yapmaktan vazgeçmiyorum. İşimi çok seviyorum kendi hayallerime koşarken yeni birçok insanla tanışıp onların hayatlarına da dokunup onların hayallerini öğrenip onların yaşamlarında büyük fark yaratıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor. Mutlaka her işte keyifli tarafının yanında zor kısmı da vardır. Ben hiçbir zamanda zorluklara pes etmiyorum. Asla negatif düşünmüyorum. Mutlaka her zordan çıkmanın bir yolu olduğunu biliyorum. Negatif olan kişilerle çalışmamaya özen gösteriyorum.

Negatif düşünce başarıyı etkileyen en büyük etkendir. Başarıyı yaşamak muhteşem bir duygudur. Başarmayı hepimiz çok istiyoruz. Belki nerden başlayacağımızı bilmiyor, başarılı olmak için çok özelliklerimizin olması gerektiğini zannediyoruz. Oriflame’de başarmak tamamen Sizin elinizde. Herkese eşit fırsat Oriflame’de var. Bu benim Oriflame’deki en beğendiğim şeydir. Başarılı olabilmek için işimizde ürünü kullanmak, tavsiye etmek gerekir. Ama en önemli şey dünyadaki en çok kazandıran Başarı Planımızı çok kişiye anlatıp çok kayıt yapmak gerekir. Çok kayıt yapıp bu insanları Lider ve Direktörlerimizin toplantılarına davet edersek Siz de Direktörlüğü başardınız demektir. Ama bunu sürekli yapmak gerekir. En önemli püf noktası belki de budur. Siz eğer bunu sürekli yaparsanız ekibimiz de Sizi örnek alır. Benim sevgili Direktörlerim de sürekli bunu yapıp örnek oluyorlar. Biz Özgül Cingil Grubu olarak büyük bir aileyiz. İyi günümüzü, mutluluğumuzu, başarılarımızı kutlar iyi günde kötü günde birlikte olmaya özen gösteririz. Benim bu büyük başarımda onların her birinin büyük emeği olduğunu biliyorum. Tüm ekibime benim başarımdaki büyük katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Şu anda tüm Direktörlerimin hedefi ve hayalleri olduğunu biliyorum. Ben onların yapabileceklerine inanıyorum. Bu yıl içerisinde hayalleri ve hedeflerine ulaşıp en kısa zamanda onların da başarı hikayelerini burada paylaşacağımızı biliyorum. Bir annenin çocuğunun başarısından gurur duyduğu gibi ben de onlarla büyük bir gurur duyuyorum. Onların hedefinin ROMA!!! olduğunu biliyorum.

Yazıma son verirken okuduğum bir kitaptan bir bölümünü aktarmak istiyorum. Dünya atletizm şampiyonuna arkadaşları senin yerinde olmak için her şeyi verirdik demişler. O da çok kolay demiş eğer her gün sabah 5 te kalkıp bütün gün antreman yaparsanız ayaklarınız parçalanana kadar koşarsanız Siz de başarırsınız demiş. Herkese başarılar diliyorum. Sevgi ve Saygılarımla!

ORIFLAME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Pazartesi – Cuma günleri arasında, 08:00-19:00 saatleri arasında açıktır.

Telefon: 0212 900 32 62
Fax: 0212 274 96 92
E-posta: mhb@oriflame.com.tr

Takı ve aksesuar ürünleri satmak isterseniz Piaff ürünlerini inceleyebilirsiniz.Etiketler

5 Yorum

 1. Merhabalar ben Ersağ ürünleri satıyorum ve kullanıyorum. Buradan avon oriflame gibi yurtdışında üretilen ürünleri satan arkadaşlara seslenmek istiyorum. Belki sizler satış yaparken para kazandığınızı düşünüyorsunuz ama öyle olmuyor. Türk parasını avrupaya gönderip böyle firmaları ihya ediyorsunuz. Lütfen bunu yapmaktan vazgeçin. Ersağ tamamen Türk malı bir marka ve fabrikası Denizlide bulunmakta, ürünleri bitkisel ve doğaya zararsız. Bizzat benim kimyacı kızım tarafından laboratuvarda test edildi. Ayrıca sattığınız ürün katalog fiyatının yüzde 30u kadar kar ediyorsunuz. Lütfen lütfen avon oriflame satmayın. Mail adresim mertfbem@gmail.com bana buradan ulaşabilirsiniz. Gelin ersağa üye olun. Türkiye kazansın.

 2. evde para kazanmak isteyenler bana ulaşın. evlere nikah şekeri işi verilecektir.

 3. arkadaşlar ben riflama 3 ay oldu üye olalı ve şuan 400 tl aylık gelirim var ve çok rahat bir şekilde borçlarımıda ödüyorum sizede tavsiye ederim düşünürseniz miss.ly34@hotmail.com detaylı bilgileri bana ulaşın size anlatırım

 4. Ben 1 çocuk annesi ev hanımıyım. Kısa zaman önce oriflame ile tanıştım kısa sürede olsa bayağı yol katettim. Hem eğleniyorum hem bolca para kazanıyorum. Eğer sizde varsanız bu iste sponsor kodum 2050506 yada bana ulaşıp ayrıntılı bilgi almak isterseniz onder_oya@hotmail.com adresine numaranızı yazarsanız kısa sürede size dönerim. Hangi şehirde olduğunuz hiç önemli değil

 5. GÜLER TAŞKESEN

  ARKADAŞLAR MERHABA EVDEN KENDİ İMKANLARIMLA PARA KAZANMAK İÇİN O KADAR ÇOK İŞ ARAŞTIRDIM Kİ PARALAR YATIRDIM İNCİ BONCUK YOK NİKAH ŞEKERİ DERKEN BÜRSÜRÜ PARAM BOŞA GİTTİ.SONRA JNW(Jetnet working) DİYE BİR FİRMANIN TV DE REKLAMINI GÖRDÜM ARAŞTIDIM YAKLAŞIK 2 SENEDİR BU İŞİ YAPIYORUM ÇOK KARLI İLGİLENİRSENİZ GÜLER TAŞKESEN JN213681 BU REFERANSLA ÜYE OLABİLİRSİNİZ.ÜYELİK PARASI FALANDA YOK DENEYİN ŞANSINIZI.ŞİMDİDEN BOL BOL KAZANÇLAR İLGİLENEN ARKADAŞLARA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu