Şirket Haberleri

OSES çiğ köfte, artık Avrupa Kalite ödüllü

Yaptığı marka yatırımları, iletişim faaliyetleri ve benzersiz lezzetiyle yurt içinde yaklaşık 600 şubeye ulaşan OSES, fast-food zincirinde Türkiye’nin 4. büyük markası olarak konumlanıyor, 20 yıl önce çiğ köfteyi seyyar satıcılıktan çıkararak uluslararası bir markaya dönüştüren OSES, Almanya Frankfurt’ta düzenlenen 6. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi’nde’Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Ödülünü Avrupa Parlamentolar Birliği Başkanı Gunder Meinel’den alan OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, yurtiçinden birçok ödül aldıklarını ama Avrupa’dan alınan bu ödülün kendilerini motive ettiğini belirtti.

oses odul

Türkiye’de 55 ilde, yaklaşık 600 şubesi olan OSES, Almanya’nın Stuttgart kentinde ve Çin’de açtığı fabrikalarla sektörde ilk dış yatırımı yaparak yine bir ilke imza atmış oldu. Fabrikaların yanında açılan şubelerle de büyümeyi sürdüren OSES, Türkiye ve dünyada hem bu lezzeti daha fazla kişiye ulaştırıyor hem de yeni bir iş alanı oluşturuyor.

Hedef, dünya pazarı…

OSES, kendi işinin patronu olmak isteyenlerden, herhangi birfranc-hise bedeli talep etmiyor. Tek prosedür, kurumsal kimliğe uygun dekorasyon ve franchise sözleşmesi. İşletme, dekorasyonu ve açılış kampanyasında şubelerini yönlendiriyor, personel eğitimi sağlıyor ve açılışta ücretsiz ürün teminatını gerçekleştiriyor. Ödenmesi gereken tek bedel ise işletme dekorasyonunda kullanılacak 15 bin TL’lik tutar oluyor. Böylece kendi işinizi kuruyor ve etsiz çiğ köfte sektöründeki öncü kuruluşun bir parçası oluyorsunuz. Yaptığı marka yatırımları, iletişim faaliyetleri ve benzersiz lezzetiyle yurt içinde yaklaşık 600 şubeye ulaşan OSES, fast-food zincirindeTürkiye’nin 4. büyük markası olarak konumlanıyor.

Kısa bir süre önce tüm bayi ve çalışanlarının katılımıyla 20. yılını kutlayan OSES, iş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Kerim Çağlayan’m yaptığı açıklamalarla yakında Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri’nde de olacaklarını bildirerek, hızla büyümeye devam edeceklerinin sinyallerini veriyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu