Çiğköfte Bayilikleri

Kral çiğköfte bayilik veriyor

Kral Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Kendi işinin sahibi olmak isteyen küçük yatırımcı için çiğköfte dükkanı açmak maliyet ve lokasyon bakımından çok müsait bir sektördür. İş için ayrıca bir bilgi ve birikime gerek duyulmayan maliyeti çok düşün olan kolay bir iştir. Neden kolay derseniz ismi duyulmuş bir markanın bayiliğini alarak bu işe başlayabilirsiniz. Marka size lokasyon seçimi, dükkan malzemeleri (masa, sandalye vb.), ürün tedariği gibi birçok konuda yardımcı olacaktır. Size sadece işin başında durmak kalıyor. Ayrıca firmaların birçoğu bayilik bedeli almamaktadır.

Kral Çiğ Köfte 1992 yılında İstanbul’da siz değerli müşterilerimize hizmetine başladı.

Türkiye Genelinde Bayilikler vermekte olan firmamız çok sayıda şube ile hizmetlerine devam etmektedir. Kral Çiğ Köfte seçkin müşterilerine her zaman güler yüzlü ve hijyenik anlamda en üst seviyede hizmeti sunmaktadır.

Bayilerimizin sayılarını arttırarak hizmet vermekte olduğumuz alanlarımızı halen arttırmaktayız.

İletişim sayfasından bilgilerimize ulaşabilir, istek ve dileklerinizi bizimle paylaşabilir, Kaliteli hizmetlerimizi sizlere ulaştırabilmek için desteklerinizi ve görüşlerinizi bekliyoruz. Bayilik başvurularınızı bekliyoruz.

Çiğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.

Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar farkımızı oluşturur.

YOLCULUK İLK ADIMLA BAŞLAR

İşi ve Kral Çiğköfte’yi inceledikten sonra geriye tek şey kalıyor, hemen bugün başvurmak. Uygun bölgeyi Kral Çiğköfte ile birlikte seçin, kısa sürede işinizin başına geçin. Siz de sağlam ürününüzü sadık müşterilerinize satın, karlı ve kolay bir iş sahibi olun.

Bayilik başvurusunda bulunan girişimci bayilerimizi desteğimiz illeri öncelikle merkezinde açmak istediği Şubeye KRAL ÇİĞKÖFTE Tabelası dış mekân cam yapıştırmaları, açılış günü dağıtılan 100 KİLO çiğköfte ve 2000 ADET El broşürü firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bayilerimiz ve KRAL ÇİĞKÖFTE Bayiliği Düşünen girişimci iş ortaklarımızın kaliteli hizmeti ve daha verimli önü açık iş birliğimizin geleceği için önerilerine en samimi şekilde değer verilecektir. Sitemizde bulunan çiğköfte bayilik konularınada bir göz atın.

Kral Çiğköfte Bayilik İletişim

Telefon : 0532 508 50 44
Merkez : 0212 667 32 41
Osman Bey : Uğur Mumcu Mah. 2263 Sokak No : 12 Sultangazi / İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu