Çiğköfte Bayilikleri

Oses çiğköfte ile 15 binTL’ye kendi işinizi kurun

OSES
100 YENİ ŞUBE

Yıllar önce, zamanın şartlarına uygun olacak şekilde üç ayaklı seyyar arabasıyla çiğ köfte satışına başlayan Osman Yaşar, seyyar arabadan, ilk çiğ köfte şubesine, el ile üretimden, çiğ köfte makinesine kadar pek çok konuda öncülük etti. Son olarak AB standartlarında ilk çiğ köfte fabrikasını kurdu. Bugün Oses 717 şubesiyle Türkiye’nin en büyük çiğköfte zincirlerinden biri. Almanya ve Çin’de açtığı iki fabrikayla yurtdışına açılan Oses, yurtdışındaki büyümesini de sürdürüyor. 2017 yılında yurtiçinde ve yurtdışında 100 franchise şube açılması hedefleniyor. Franchise bedeli ve royalty talep etmeyen şirket; Ankara, Bursa, Konya, İzmir ve Antalya’da büyümeyi hedefliyor.

Oses Cigkofte

Türkiye’de 55 ilde 600’e yakın şubesi, yurt dışında da Çin ve Almanya’da fabrika ve bayilerle sektöre öncülük eden Oses, kendi işini kurmak isteyen yatırımcılarla bu yıl düzenlenen Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’nda bir araya geldi.

Oses Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar “Türkiye’de 600’e yakın şubemizin yanı sıra Almanya’da 11, Çin’de 2 ve Fransa’da 1 şubemiz var. 2015 hedeflerimiz arasında BAE ve S. Arabistan’da fabrika açarak buralara franchiselar vermeyi hedefliyoruz.

Gelecek yıl yurt içinde 100, Çin ve Fransa’da 10, Almanya’da 30 franchise vermeyi hedefliyoruz. Amacımız çiğ köfteyi dünya markası yapmak“dedi.

15 binTL’ye kendi işinizi kurun

Osman Yaşar franchising sitemiyle alakalı olarak şunları belirtiyor: “Oses, kendi işini kurmak isteyenlere ismini herhangi bir franchising bedeli almadan veriyor. Ödenmesi gereken tek bedel işletme dekorasyonumuzda kullanılacak olan 15 binTL’lik tutar. Açılışta ücretsiz ürün teslimatıyla birlikte işletme dekorasyonu için ilgili kişileri yönlendirmenin yanı sıra personel eğitimi de sağlıyoruz. Franchise verirken dikkat ettiğimiz unsurların başında lokasyon ve kişinin işini sahiplenerek bizimle bu yolda yürümesi geliyor”dedi.

İstanbul Merkez

Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy
Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
T : 444 50 02
F : 0 212 419 02 99
E : info@osescigkofte.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu