Çiğköfte Bayilikleri

Oses Çiğköfte yeni franchise arıyor

Oses Çiğköfte franchise, Oses Çiğköfte bayilik

Türkiye’de 260’ın üzerinde şubesi bulunan Oses Çiğköfte, franchising veriyor. Yılsonuna kadar 400 şubeye ulaşması hedeflenen Oses Çiğköfte’nin franchise’ı olmak için 9 ile 15 bin TL arasında yatırım yapmak yeterli.

Son yıllarda çiğköfte en gözde girişim alanlarından biri oldu. Zira daha önce el arabalarında yapılan bu iş modeli artık AB standartlarının da getirdiği zorunluluklar nedeniyle kurumsal bir çatı altında toplanmış durumda. Bu anlamda birçok markayı ve bu markaların yarattığı iş fırsatlarını bu sayfalara taşıyoruz. İşte o markalardan biri olan Oses, Adıyamanlı Osman Yaşar nam-ı diğer Osman Usta tarafından 1993 yılında kurulur, ilk etapta çiğköfteyi klasik yöntemlerle etli yapan Osman Usta, 2003 yılında geliştirdiği yöntemlerle etsiz olarak yapmaya başlar ve Türkiye’de etsiz çiğköfte dönemini başlatır.

“Yediden yetmişe etsiz olarak yedirebiliyoruz” sloganıyla çiğköfteyi marka yapmak amacıyla yola çıktıklarını belirten Osman Usta, bunun için bin 700 metrekare alanda 30 ton kapasiteli tesis kurduklarını ifade ediyor.

ÜÇ AYDA GERİ ALINIYOR

Osman Yaşar, çiğköfteyi herkesin yiyebileceği bir ürün haline getirdiklerini söyleyerek, “Çiğ köfte denince sıra geceleri ya da bazı özel davetlerde yoğrulan bir üründü. Biz bunu kolay ulaşılabilir, herkesin damak tadına uygun standarda getirerek, fast food zincirlerinin bir parçası yaptık” diyor.

Oses için franchising veriliyor. Seçilen lokasyon bölgenin özelliklerine göre maliyeti etkiliyor. Ancak bir Oses şubesi açmanın maliyetinin 9 bin ile 15 bin TL arasında değiştiği ifade ediliyor. Yatırım, üç ile altı ay arasında geri alınabiliyor. Ciro üzerinden ise bedel alınmıyor.

400 ŞUBE HEDEFLİYOR

Şu anda Türkiye genelinde 260’ın üzerinde şubelerinin bulunduğunu ifade eden Yaşar, yılsonunda şube sayılarını 400’e ulaştırmayı hedeflediklerini kaydediyor. Çiğköftenin büyüyen bir pazar olduğunu kaydeden Yaşar, şöyle devam ediyor:

“Pazarda hala yüzde 40 oranında bir boşluk var. Herkesin damak tadına uygun olduğu için tüketim hedef kitlesi çok fazla. Iş ortaklarımızdan en önemli beklentimiz, titizlik, temizlik ve müşteriye saygı. Franchise’a kolaylık sağlıyoruz. îş ortaklarımıza kurumsal konseptimize uygun mimari ve dekorasyon alanında danışmanlık, ürün ve satış alanında da eğitim hizmetleri veriyoruz.

Üretim ve lojistik alanlarında iş süreçlerimizi tamamladık. Bu nedenle de Türkiye’nin tüm illerinin merkezi bölgelerinde tüm iş ortaklarımıza aynı kalitede ürün ve hizmeti götürebiliyoruz. Franchise giriş bedeli almıyoruz.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Türkiye’nin her iline franchising veriliyor.
İlk sermaye: Lokasyona göre değişiyor. Ancak 9 ile 15 bin TL arasında değiştiği ifade ediliyor.
Ciro hedefi: Franchise’ın açtığı lokasyona göre değişiyor.
Bayilerde aranan özellikler: Temizliğe önem veren ve müşteriye saygılı girişimciler aranıyor.
Başvuru için: 0212 419 0102

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu