Anasayfa / Şirket Haberleri / Osmanlı’nın mirasına sahip çıkan marka

Osmanlı’nın mirasına sahip çıkan markaOmer Efendi misafirperverlikte sınırtammayan bir neslin torunları olmanın bilincinde, Türk Kültürünün yaşatılabilmesi için Dünya’ya “ikramın en tatlı hali” sloganı ile öncülük etmektir.

Marka, damak tadını ve kültürel değerlerini önemseyen, uluslararası ve ulusal sektörde kalitesi ile lider bir marka haline gelmiştir. Konforlu ve nezih bir ortamda, onlarca kahve seçeneğinin yanı sıra yiyecek, içecek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunabilen Ömer Efendi, tüketicisinin alışkanlıklarını değiştirmek adına Türkiye pazarındaki yerini almıştır.
Omer Efendi

Kahve ve Lokum konusunda Türkiye pazarında gelişim gösterme gayesi içerisinde olan Ömer Efendi, kendileriyle birlikte yürümek isteyen girişimcileri bu zincirin bir parçası olmaya davet ediyor. ilk 10 Franchise girişimcişsine bir bedel almadan bayilik vereceğini taahhüt eden marka yetkilileri, her bütçeye uygun yatırım projelerinin bulunduğunu vurguluyorlar.Türkiye genelinde açılacak mağazalar için öncelik, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlara ve alışveriş merkezlerine verilecektir, iç mekan min. 80 m2 olmalı ve mekanın mutlaka bahçesi olmalıdır. Markanın öncelikli hedefi yatırımcısına para kazandırmak…

  Facebook Paralımı Oluyor?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir