Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Oto Yıkama ve Oto Bakım Merkezi Açabilirsiniz

Oto Yıkama ve Oto Bakım Merkezi AçabilirsinizOto yıkama / Oto bakım

Oto yıkama ve bakım merkezleri girişimcilerin son yıllarda rağbet gösterdiği alanlardan biri. Özellikle susuz araç yıkama sistemiyle geliştirilen bu yeni konsept hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyor. Birkaç adet kurye motorla yapabileceğiniz bu iş modelini maksimum 100 bin TL’ye kurabilirsiniz. Kâr marjının ise yüzde 100’ün üzerinde olduğu ifade ediliyor.

Oto yikama Oto bakim

AUTOCLUB
2006 yılında ‘Türkiye’nin Otomobil Kulübü’ sloganı ile bir forum sayfası olarak kurulan AutoClub, bugün ‘car çare’ (araba bakım) şirketi olarak faaliyet gösteriyor. 19’u Türkiye’de, biri Irak’ta ve biri KKTC’de olmak üzere 21 şubeye ulaşmış durumda. 2014 yılı sonu hedefi ise 44 şube. AutoClub, kurulum paketi altında bayiye, 250 araçlık ürün, servis ekipmanları, personel kıyafetleri ve eğitimler veriyor. Makine parkı ve tabela bu pakete dahil değil. Bu paketin fiyatı 20 bin Euro + KDV. Royalty bedeli alınmıyor. Uygulamaların minimum kâr marjı yüzde 100 seviyesinde. Bayiler için aylık minimum 40 bin TL ciro hedefleniyor.
Başvuru için: info@autoclub.com.tr ya da 0216 371 6010-11

GLOBOWAX-DRY CAR CARE

2007 yılında kurulan Globowax-Dry CarCare, oto yıkama ve bakım hizmeti veren bir Şirket. Şu anda 15 şubeyle faaliyet gösteriyor. Türkiye geneli yanında yurtdışına da franchising veriyor. Franchise isim hakkı bedeli alınmıyor. Uygulamalar mobil ya da sabit hizmeti içeren çeşitli konseptlerde hizmete dönüşüyor. Yatırım maliyetleri 10 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiyor. Royalty alınmıyor. Kâr marjı yüzde 100’ü aşıyor.
Başvuru için: www.drycarcare.com

  Numarası Büyük Ayakkabı Satma İş FikriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir