Oto Bakım Bayilikleri

Otorapor Oto Ekspertiz Bayiliği

Otorapor Her İle Bir Şube Hedefi

2007’de İstanbul’da faaliyete başlayan Otorapor, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyor. Türkiye’nin hemen her ilinde neredeyse bir şubeye sahip olan firma yatırımcıların başvurularını online platform üzerinden alıyor. Firmada isim hakkı ücreti 15 bin euro olurken yatırım maliyeti ise 25 bin ile 50 bin euro arasında değişiyor. Firma, yatırımcılara pek çok konuda destek sağlıyor.

Neden OTORAPOR Bayilik (Franchise) Sistemini Tercih Etmelisiniz?

OTORAPOR, oto ekspertiz pazarının ilk profesyonel firmasıdır. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışır. OTORAPOR markası, güç ve güvenilirlik demektir. OTORAPOR, denenmiş ve kanıtlanmış başarısıyla her zaman rakiplerinin önündedir. Oto ekspertiz pazarının büyüme potansiyelini görerek kendiyle birlikte bayilerini de sürekli geliştirir. Hammadde ve tedarik ihtiyacı yoktur. Müşteri kitlesi her zaman hazırdır. Yatırımınızı kısa vadede geri döndürür ve sektördeki kar marjının üzerinde kar elde etmenize imkan verir. Bayilerine ihtiyaçları olan hemen her konuda danışmanlık ve destek sağlar. Mükemmel bir araç sorgulama sistemi yazılımına sahiptir. Oto ekspertiz konusunda gereken tüm sertifikalara sahiptir.

OTORAPOR Bayii Olmak İçin Sahip Olmanız Gereken Özellikler

OTORAPOR bayii olmak için girişimcilik ruhu ve başarma tutkusuna, insan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesine, OTORAPOR bayii olmanın gerektirdiği finansal imkanlar ve başarılı bir iş geçmişine sahip olmanız yeterlidir. Ayrıca zamanınızı ve gücünüzü OTORAPOR’a harcama isteğiniz de önemlidir.

Otorapor
Otorapor

OTORAPOR, Bayilerine Hangi Destekleri Sağlıyor?

  • Yer seçimi konusunda danışmanlık ve mevcut yer potansiyeli fizibilitesi
  • Personel işe alım süreçleri danışmanlığı
  • Personeller için açılış öncesi ve açılış sonrasında merkezde gerçekleştirilen periyodik eğitimler
  • Faaliyet süresince sürekli danışmanlık hizmeti
  • Genel ve lokal pazarlama desteği
  • Mal ve hizmet standartları belirleme ve denetim
  • Bölge koruma sistemi
  • Her türlü yazılım ve web desteği
  • Açılış aşamasında sağlanan kurumsal malzemeler (kıyafet, rapor, antetli kağıt, broşür vb.) ve eğitimler
  • Ortak bilgi havuzu kullanım olanağı

BAYİLİK (FRANCHISE) SÜRECİ

Başvuru ve Başvuru Değerlendirmesi

Aday, Bayilik (Franchise) Başvuru Formu’nu doldurup OTORAPOR’a gönderir. İnternet üzerinden OTORAPOR’a ulaşan form, en geç bir hafta içinde Franchising Bölümü tarafından değerlendirilir. Bayinin açılacağı yer ile ilgili fotoğraflar, insan/araç yoğunluğu ve gerekli dokümanlar istenir. Değerlendirmeye alınır. Olumsuz başvurular e-posta yoluyla girişimciye bildirilir.

Aday Değerlendirmesi ve Lokasyon Ziyareti

Başvuru olumlu bulunduğu takdirde, bayinin açılacağı lokasyon ziyaret edilerek yerinde değerlendirme yapılır. Eğer mevcutta bir yer yok ise OTORAPOR’un önerdiği ya da adayın açmak istediği lokasyon için görüşmeler yapılır. Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından Franchising Bölümü tarafından adaya randevu verilir ve yüz yüze görüşme yapılır. Bu görüşmede adaya sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.

Fizibilite Çalışmaları ve Rapor Paylaşımı

Mevcut ya da açılacak yer için rölöve alınır. Bölgenin iş potansiyeli hakkında tespit yapılır. Gerekli olacak ekipmanlar belirlenir. Aday için öngörü oluşturularak kar / zarar tablosu ve yatırım geri dönüşü ile ilgili çalışmalar yapılır. Yapılan fizibilite çalışması sonucu hazırlanan rapor, olumlu ise aday ile paylaşılır. Olumsuz raporların detayları girişimciyle paylaşılmaz.

Bayilik Sözleşmesinin İmzalanması

Fizibilite raporu ve sonuçlarının paylaşıldığı adaya sözleşme örneği iletilir. Aday gerekli evrakları OTORAPOR’a teslim eder. Hakkında yapılan görüşmeler neticesinden sonra aday, 10 gün içinde sözleşmeyi imzalamak durumundadır.

Başvuru ve sorularınız için: 0 542 4491117

http://otorapor.com/upload/dokumanlar/otoraporbayilik.pdf

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu