Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Özel Tür Bisküviler

Özel Tür Bisküviler. Avrupa’da çoğu ülkede evde yapılan bisküviler özel siparişlere konu oluyor. Bunlara İngilizce’de ‘Drop Biscuits’ deniyor. Neredeyse tümü işin ustası haline gelmiş ev kadınları tarafından üretilip satışa sunuluyor. Tamamı özel yapım. Çoğunda en lezzetli peynirler, ulaşılması güç meyveler ve çok özel karışımlar bulunuyor. Üretim reçeteleri yapımcı ev kadınların kendilerine ait; hijyenik koşullarda üretilmesi ve en iyi koruyucu ambalajlarda sunulması ilk koşul.

Sırrı Özel Formüllerinde Gizli

Fiyatları biraz pahalı olsa da -standart üstü bir üretim olarak- olağanüstü koşullar nedeniyle mevcut yönetimlerin toleransı ya da izniyle gerçekleşiyor, özel ‘homemade’ bisküvilerin lezzeti yapımcılarının birikimi ve özel reçeteleriyle adeta benzersiz bir konumda. Öyle ki, eğer belli bir miktarın üzerinde alım yapacaklara sipariş miktarını çoğaltmaları için tadım amacıyla küçük bir örneği önceden -tadım için- gönderilebilirseniz şansınız artıyor.

Özel Tür Bisküviler
Özel Tür Bisküviler

Çok tutulan çeşitler peynirli olanlar, özellikle de ‘parmesan’ gibi peynir lezzetlerini içerenler özel mutfak nefasetiyle tüketicilere sunuluyor. Benzerlerini piyasada görmek hatta tatmak neredeyse olanaksız. İçeriğinde genellikle halis tereyağı ve en kaliteli unlar kullanılıyor. Özel üretim unları kullananlar da var. Hemen tümü günün koşullarına uygun olarak hijyenik şekilde üretiliyor ve nasıl üretildiğini gösteren bir bilgi etiketi ambalaj üzerine yapıştırılıyor. İmalatta ve paketlemede taşınabilir ışınsal sterilizasyon ünitelerinin varlığı da talebi olağanüstü arttırmış durumda.

Dikkat çeken konu: Özel Pastacılık Ürünleri

Talebin önemli bir bölümü nispeten kuru ve ‘tough biscuits’ denilen çeşitlerden oluşuyor. Genellikle meyve paçaları katılmış olanlar büyük ilgi görüyor. Üretici ev kadını hem teşekkür, hem de bilgi amaçlı olarak formül içeriğini sunan bir kartla ürünü sevk ediyor. Ambalajların hemen tümü önceden sterilize edilmiş durumda. Herkese kolay gelsin!..

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu