Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Çiğköfte Bayilikleri / Padişah Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Padişah Çiğ Köfte Bayilik VeriyorMeşhur Padişah Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Firmamız 2000 yılından beridir üretici firma olarak bu işi yapmaktayız.Ürünümüz hijyenik ortamlarda hazırlanıp, 14 çeşit malzeme kullanılarak özenle sizlerin hizmetine sunuluyor.

Tarım il müdürlüğünden alınan çeşitli takdir belgelerimiz vardır.Çalışma sistemimiz üretime yönelik olduğundan dolayı amacımız bütün illere bayilikler vermektir.

%100 kar marjı ile çalışıldığından getirisi yüksektir.Bayilerimizden şimdiye kadar hiçbir şikayet söz konusu değildir.Bayilik bedeli alınmadığı gibi bayi adaylarımıza her ay çeşitli promosyonlar verilmektedir.Ürünümüz cevizli çiğ köfte olup sizlere etten aldığınız zevki tattırmaktır.
Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi bulunmadığı halde 7 gün dayanma gücü vardır. Çünkü bütün malzemelerimiz 1. sınıftır.

Bayilikle ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerinizi ve nerede açmayı düşündüğünüzle ilgili kısa bilgileri aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırırsanız kurumsal pazarlama uzmanlarımız sizinle aynı gün içersinde irtibata geçerek tüm detaylar konusunda sizi bilgilendireceklerdir. Son yılların en gözde ve kazançlı sektöründe bizimle yola çıkmayı planladığınız için teşekkür ederiz…

Arayın Görüşelim ! Hiçbir Şartımız Yoktur .

0532 658 35 10
0536 667 00 18
0554 555 29 66
(Telefonlarımız 7/24 Açıktır)

  Çiğköfte Evi Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Şirketler Çiğköfte sektörü son yılların en hızlı büyüyen sektörü haline geldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir