Çiğköfte Bayilikleri

Padişah Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Meşhur Padişah Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Firmamız 2000 yılından beridir üretici firma olarak bu işi yapmaktayız.Ürünümüz hijyenik ortamlarda hazırlanıp, 14 çeşit malzeme kullanılarak özenle sizlerin hizmetine sunuluyor.

Tarım il müdürlüğünden alınan çeşitli takdir belgelerimiz vardır.Çalışma sistemimiz üretime yönelik olduğundan dolayı amacımız bütün illere bayilikler vermektir.

%100 kar marjı ile çalışıldığından getirisi yüksektir.Bayilerimizden şimdiye kadar hiçbir şikayet söz konusu değildir.Bayilik bedeli alınmadığı gibi bayi adaylarımıza her ay çeşitli promosyonlar verilmektedir.Ürünümüz cevizli çiğ köfte olup sizlere etten aldığınız zevki tattırmaktır.

Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi bulunmadığı halde 7 gün dayanma gücü vardır. Çünkü bütün malzemelerimiz 1. sınıftır.

Bayilikle ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerinizi ve nerede açmayı düşündüğünüzle ilgili kısa bilgileri aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırırsanız kurumsal pazarlama uzmanlarımız sizinle aynı gün içersinde irtibata geçerek tüm detaylar konusunda sizi bilgilendireceklerdir. Son yılların en gözde ve kazançlı sektöründe bizimle yola çıkmayı planladığınız için teşekkür ederiz…

Arayın Görüşelim ! Hiçbir Şartımız Yoktur .

0532 658 35 10
0536 667 00 18
0554 555 29 66
(Telefonlarımız 7/24 Açıktır)

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu