Çiğköfte Bayilikleri

Pan Çiğ Köfte Bayilik Bilgileri

Pan Çiğ Köfte Bayilik

pan-cigkofte-bayilikKurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Pan Çiğ Köfte, bugün Türkiye`nin dört bir yanında bulunan satış noktaları ile önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini almıştır. Anadolu lezzetini, modernleşen ülke şartlarına yakışır bir şekilde 22 ilde sofralara ulaştırmaktayız. Pan Çiğ Köfte olarak asıl işimiz, özel formülümüz ile eşsiz lezzetli ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunarken, yenilikçi kampanyalarla da bunları desteklemektir. Ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak planlanan ve üzerinde vakit harcanan stratejilerle oluşturduğumuz projelerle %100 mutlu müşteri felsefesini taşımaktayız.

Dünya’da franchising sistemi ile yaygınlaşan bir çok firmadan feyz alarak, Türkiye’de de benzer prensiplere ek olarak kültürümüzü ekleyerek yaygınlaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bugüne kadar birçok müteşebbise kendi çalışma sistematiğini aktararak işlerini kurma konusunda destek verdik. Tüm satış noktalarımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar markamız standartlarını sağlayabilmek amacıyla tüm departmanlarımız tarafından destek görür, yetiştirilir ve geliştirilir.

Pan Çiğ Köfte Bayilik Şartları

  • Firmamız yılbaşına kadar yapılan bayiliklerde isim hakkı bedeli almamaktadır.
  • Adres tesbitinde herhangi bir bayimize yakın olmaması önem arz etmektedir.
  • Anlaşma sonunda Bayilik sözleşmesi ve 2.000tl Teminat senedi imzalanması gerekmektedir.
  • Dükkan içi ve tabela Pan Grup konseptine uygun turuncu – krem olarak dizayn edilmelidir.
  • Açılışa özel 5000 adet el ilanı, 1000 adet magnet ve 50kg bedelsiz çiğ köfte gönderilmekte, ürünümüzün Midye, Kokoreç, Izgara tavuk, Köfte, Lahmacun, Pide ve Kebap tarzı gıdalar ile birlikte satışına izin verilmemektedir.
  • Alıcağınız her 5 kg çiğköfte için 1paket (50adet lavaş) ve 250gr acı sos bedelsiz gönderilmektedir.
  • Siparişleriniz 10kg altına düşmemek kaydıyla tarafınızdan belirlenir.

Pan Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

Bayilik hakkında bilgi almak ve ön başvuru yapabilmek için  pan çiğ köfte bayilik başvuru formu doldurunuz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Pan Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler.

Muhteşem Ürünler
Pan Çiğ Köfte sürekli kendisini yenileyen menüsüyle çiğ köfte sektörünün öncü markaları arasındadır. Tüm kampanya ve satış stratejilerini franchiseları ile birlikte çalışarak, çözümlere birlikte karar verir.

En iyi Sistemler
İleri teknoloji sipariş sistemi, sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışmaktan satın alma gücümüze kadar bir çok özelliğimizle Pan Çiğ Köfte olarak Türkiye`nin öncü çiğ köfte kuruluşlarından olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Destek
Pan Çiğ Köfte olarak özgün ve kişiselleştirilmiş eğitimler veriyoruz. Destek birimlerimiz iş modelinizi gerçekleştirmeni için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Önemli Fırsatlar ve Kampanyalar
Pan Çiğ Köfte`nin başarı kanıtlanmış bir iş modeli bulunmaktadır. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları franchise adaylarımıza öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchiselarına sunmaya devam ediyoruz.

Pan Çiğ Köfte Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Erciyes Sanayi Sitesi 174. Cadde (2.Cadde) No:25 Macunköy Yenimahalle – ANKARA
Tel : 0312 387 40 80
Müşteri Hizmetleri : 444 6 726

Pan Çiğ Köfte Bayilik Hakkında : 2008 yılında ilk şubesini Ankara’da açan PAN ÇİĞ KÖFTE, başta Ankara olmak üzere 22 ilde 130’dan fazla şubesi ile çiğ köftede lezzet durağı haline gelmeyi başarmıştır. Çok sayıdaki bayilik başvurularını, özenle inceleyen kurumsal iletişim ekibimiz; tamamen doğal, tap taze ve eşsiz lezzetlerini, en doğru şekilde müşterilerine ulaştırmayı başaran, Pan Çiğ Köfte markasına katma değer sağlayacak iş ortaklarını seçerek “Eşsiz Lezzetler, Mutlu Bayiler“ anlayışını sektöre kazandırmıştır. PAN ÇİĞ KÖFTE, geliştirdiği yeni fikir ve farklı projeleriyle 5 yıldır sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne, ağzının tadını bilen müşterilerine, tadından ve kalitesinden ödün vermemek için tutkuyla çalışmaktadır. Geliştirdiği kampanyalar ile hem iş ortaklarına hem de müşterilerine sunduğu farklı avantajlara ek olarak;

Hergün aynı lezzet, güler yüzlü personel ve hızlı paket servis anlayışını bozmadan her ayın 2’sinde 250gr. ve üzeri çiğ köfte satışlarında müşterilerinin satın aldığı kadarını bedava verebilme ayrıcalığı ile Türkiye Çiğ Köfte endüstrisine büyük ivme kazandırmıştır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu