Giyim Bayilikleri

Panço Çocuk Giyim Bayilik Şartları

Panço Çocuk Giyim Mağazası Açmak

PANÇO
Pazarı çok geniş

1978 yılında, toptan satış ile Eminönü Sultanhamam’da faaliyetlerine başlayan Panço, 1984 yılında markalaşma sürecine ilk adımını atıp, Şişli’de ilk mağazasını açmış. Firma olarak, Panço ürünleri dışında Winx, BenlO, Sünger Bob, Pepee, Generator Rex ve Fenerbahçe gibi lisanslı ürünlerin de satışını gerçekleştiren firmanın pek çok noktada bayisi bulunuyor. Yüzlerce modelden oluşan koleksiyonunu Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri’ne ihraç eden firma, 2020 yılında da büyümeyi hedefliyor.

 • 1-Mağaza, bulunduğu il veya ilçenin ticarete yönelik potansiyeli yüksek caddesinde veya alışveriş merkezinde minimum 100 m2 olmalıdır.
 • 2-İç dekorasyon Panço mağazalarıyla aynı olmak zorundadır. (Bknz. Örnek Mağaza Görüntüleri)
 • 3-Vadeli alımlarda banka teminat mektubu ve peşin alımlarda özel bayi indirimi uygulanmaktadır.
 • 4-Bayilere özel ürün değişim hakkı ve sezon sonu indirimi verilmektedir.
 • 5-Tüm bayiler m2 ile orantılı olarak aynı ürün yelpazesine ve konseptine sahip olmak zorundadır. Merkeze bildirim olmadan dış alım yapılamaz. Merkez tarafından onaylı dış alımlarda anlaşmalı firmalardan alınan özel indirim imkanları bayilere yansıtılmaktadır.
 • 6-Personel yetiştirmeye, vitrin tasarımına, mağaza yerleştirilmesine kadar tüm destekler firmamızca sunulmaktadır.
 • 7-Bayi, firmamızın kullandığı bilgisayar programını satın aldığı takdirde; bütün bilgi aktarımları ve yüklemeleri Merkez tarafından yapılmaktadır.
 • 8-Yukarıdaki bayilik koşulları yerine getirildiği takdirde firmamız, çıkaracağı görsel ilanlarda anlaşma yapılan bayinin adına yer vermektedir.

Panço Çocuk Giyim Bayilik İletişim

Detaylı bilgi için info@panco.com.tr adresine mail atabilirsiniz.
https://www.panco.com.tr/bayilik-toptan

B&G Store Çocuk Giyim Bayiliği

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

10 Yorum

 1. merhaba gebze de çocuk ve bayan giyim üzerine dukkan acmak istiyorum. Benim ne kadar sermaye, bayilik şartlarınızla ilgili ayrıntılı biilgi rica ediyorum. Nereye müracat etmem gerekmekte,syg.

 2. Merhaba;

  Kocaeli / gebze ilçesinde çoçuk giyim mağazası açmayı düşünüyorum bayilik şartlarınız nelerdir, işe ilk başlanıldıgında gerekli olan sermaye vs. vs. ? ? sensanteyucel@hotmail.com mail adresim bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

 3. manisa salihli’de bayiilik firmanızın bayiliğini almak istiyorum..

 4. mrb bayilik için görüşürmek istyırum.kırıkkale..5414677112.

 5. siirtte bayilik açmak istiyuruz yetkillerle direk guruşme sansımz varmı aceba

 6. merhabalar burdur bucak ilçesinde bebek giyim üzerine mağaza açmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirm teşekürler iyi günler.

 7. burdur bucakda bebe gyim mağazası açmayı düşünüyorum bayili durumları nasılolu teşekür ederim.

 8. Ordu-Aybastı İlçesinde Bayilik Almak ıstıyorum

 9. lali türkeli cadsinde yeni cocuk giyim magazası acıyoruz sizlerindeinde ürünlerinizi satmak istiyoruz ve lalide ana bayiniz yoksa bayiliginizi almak istiyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu