Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Parkoil Akaryakıt Bayiliği

Parkoil Akaryakıt BayiliğiAkaryakıt istasyonu açmak için Parkoil bayilik şartları için firma ile iletişime geçin.

Parkoil Akaryakıt İstasyonu Bayilik

Parkoil, 2009 yılında EPDK’dan aldığı dağıtıcı lisansıyla faaliyete başladı. Ancak kurucusu Ziya Gönülcü’nün petrolcülük geçmişi 1960’lara kadar uzanıyor.

O dönemde Makedonya’dan göç eden Gönülcü, Ankara Kızılcahamam’da istasyon işletmeciliğiyle sektöre adım atmış.
18 Eylül’den sonra diğer markalara ait 80 bayiyi transfer eden Parkoil, şu anda 198 olan istasyon sayısını 100 yeni bayilik vererek 300’e çıkarmayı hedefliyor. Gönülcü, bayilik şartı olarak yıllık en az bin ton satış sınırı ve otomasyonun kurulmuş olmasını belirlediklerini söylüyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerin genel müdürlük veya bölge müdürlükleriyle irtibata geçmeleri gerekiyor.

Parkoil Genel Müdürü Murat Büyük, bu yılın ilk 6 ayında 105 milyon TL ciroya ulaştıklarını belirterek, yılsonu için satış miktarını iki katına çıkaracaklarını söylüyor.

Parkoil bayilik iletişim

+90 (216) 545 72

Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

  Handies Profesyonel Ütü Hizmetleri Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir yorum

  1. trabzon akçaabat’da ana yol üzerinde akaryakıt istasyonu ilgilenıyorsanız sizinle çalısmak isteriz. istasyonun resimlerini http://www.sahibinden.com adresinde görebilirsiniz. eğer ilgileniyorsanız telefon numaram istasyonun ilanını koyduğum sahibinden.com da var. iyi çalışmalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir