Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Petroturk Bayilik, Petroturk Franchise

Petroturk bayiliği alarak akaryakıt istasyonu açmak şimdi çok daha kolay. Firma yatırımcısına her türlü desteği sağlıyor. Kendi işletmeniz için doğru adrestesiniz.

Petroturk Bayiliği Almak

Petroturk’un sahibi Adanalı Ağaoğlu ailesi, 50 yıldır Mersin’de petrol ticaretiyle uğraşıyor. Şirketin ilk kuşak temsilcisi Süleyman Melik Ağaoğlu. 1991 yılında BP, Shell, Total, PO ve Opet gibi büyük markaların toptancılığıyla faaliyete başlayan aile, 2005’te çıkan Petrol Piyasası Kanunu’yla toptancılık faaliyetlerine son vererek dağıtım şirketi kurdu. Şu anda 51 ildeki 227 istasyonuyla faaliyet gösteren Petroturk’ün geçen yılki akaryakıt satışı 131 bin metreküp civarında. Yaklaşık cirosu ise 200 milyon dolar. Petroturk, 2011 sonunda istasyon sayısını 45, satış miktarını 35 bin metreküp, cirosunu da yaklaşık 60 milyon dolar artırmayı hedefliyor.

Petroturk Genel Koordinatörü Neşet Eren, 2010 yılında satışlarını 2009’a göre yüzde 48 artırdıklarını vurguluyor. Eren, halen binde 7 olan pazar payımızı 5 yıl içinde yüzde 2’leer çıkarmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’nin her yerine yayılmak istiyoruz” diyor.

Petroturk, 18 Eylül’den sonra serbest kalan istasyonlardan 32’sini devralmış. Şirket, bayi transferinde kar paylaşım modelini tercih etmiş.

Birçok akaryakıt şirketi gibi Petroturk de Mersin’de depolama tesis yatırımına önem veriyor. Şirket, bu amaçla geçen yıl mart ayında yapımına başladığı 45 bin metreküp kapasiteli Kazanlı akaryakıt depolama tesisini önümüzdeki günlerde hizmete açmayı planlıyor.

Neşet Eren, bayilik almak isteyen girişimcilerin firmalarını arayabileceğini belirterek, “Her türlü ticari detayı en kısa sürede kendi istasyonlarında, satış potansiyeli dikkate alınarak tek tek müzakere edilip karşılıklı en uygun olacak koşullar yaratılacak şekilde en ideal çalışmalar yapılacak” diyor. Petroturk, halen Akdeniz, Ege, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde yaygın şekilde faaliyet gösteriyor.

İletişim

Balkan Gazetecilik, Basılı Yayıncılık, Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Yukarı Dudullu Mah. Bostancıyolu Cad. Şehit Sok. No: 49 Ümraniye/İstanbul
Tel: 0216 466 74 96
Faks: 0216 365 58 05
E-mail: petroturk@petroturk.com

Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

7 Yorum

  1. Petrol istasyonu ruhsatlı arsam var istasyonu kurmak istiyorum bu konu içon görüşebilirmiyiz 537 847 4845

  2. baylık almak ıstıyorum detaylı bılgı ıçın ararmısınız muğla

  3. bayilik almak istiyorum PO dan intifa süresi dolmuş köytipi istasyon mevcut

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu