Anasayfa / Kariyer ve İş / P&G Türkiye Stajyer Alımı

P&G Türkiye Stajyer AlımıP&G TÜRKİYE
Çalışanla arada fark yok

P&G de terfiler içerden yapılıyor. Bu yüzden stajyerler şirketin işe alım programının hayat damarlarından birini oluşturuyor. Adaylar başvurularının ardından, online değerlendirme, akıl yürütme testi ve mülakat aşamalarından geçiyor. P&G’de her sene yaz dönemi için staj alımı gerçekleştiriliyor. Bu yıl ilk defa başlatılan kış stajı uygulaması ile ders programları uygun olan öğrencilere finans ve üretim alanlarında staj imkanı sağlanıyor.

P&G Turkiye
Yaz stajı için başvurular kasım, aralık aylarında alınırken staj temmuz-eylül döneminde gerçekleşiyor. İşe alımda herhangi bir bölüm ya da not ortalaması sınırlaması olmadan, kariyerini P&G’de geliştirmek isteyen tüm üç ve dördüncü sınıf öğrencilerinin başvurusu değerlendiriliyor. P&G Türkiye İK Direktörü Bilgehan Ergenekon, stajyerlerin ortalama iki ya da üç ay boyunca bir ya da birden fazla projenin lideri olarak çalıştığım belirtiyor. Ergenekon, “Her stajyerimizin bir koçu, bir mentoru ve kendilerine yaşça yakın çalışma arkadaşları oluyor. Gençler staj dönemleri boyunca P&G departmanlarında gerçek bir projenin liderliğini yürütüyorlar. Bu yüzden çalışanlarımız ve stajyerlerimiz arasında herhangi bir fark bulunmuyor” diyor.

  CEO’ların dijitalleşme ajandalarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir