Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Piaff İç Giyim Ürünleri Satarak Para Kazanabilirsiniz

Piaff İç Giyim Ürünleri Satarak Para Kazanabilirsiniz

Piaff kataloğu” ile piaff iç giyim ürünleri satmak. Merhaba değerli okurlarım, bugün sizler için evden çalışarak sermaye gerektirmeden nasıl ek iş yaparak para kazanırım sorusuna yanıt arayacağım. Aklıma ilk fikir network marketing sistemi ile katalogtan ürün satışı yapmak hakkında bilgi aktarmaya çalışacağım.

Piaff ile evde ek iş imkanı

Başka ek iş fikirleride mevcut ama bugün ek iş fikrimiz Piaff networking iç giyim ürünlerinden satış yapmayı aktaracağım. Piaffta diğer network firmaları gibi temsilcilik, üyelik, alt üyelik, prim vs…. konulardan oluşmakta. Kısa kesmemdeki maksat bir avon yada oriflame gibi işleyen sistem yani illaki duymuşsunuzdur bi firmaları, o yüzden örnek olarak bu firmaları verdim.

piaff-ek-is
Piaff kataloğu

Piaff anıl giyim çatısı altın network sistemi için kurulmuştur. Yani firma anıl giyim ürünlerini satıyor. Anıl giyim ürünleri kendi üretir stok yapar ve satar. Dolayısıyla stok sorunu pek olmaz çünkü moda ve tasarıma dayalı koleksiyonları bittikçe yenisi üretilir. Yeni koleksiyonlar oluşturuldukça üretimden temsilcilere sunulur. Sermaye gerektirmeyen bu işte sadece katalogtan ürün siparişialabilir ve satışlardan yüzde 40’lara varan kazançlar sağlayabilirsiniz.Piaff ücretsiz üye ol

Katalogtan ürün satışı yaparak ayda 4-5 bin tl kazanan temsilciler var. Bu ne kadar zor olsada bir o kadarda kolay başarmak sadece sizin elinizde. İşe inanmak bile zorluğun yarısını geride bırakmak demektir. İnanarak çalışmak, mücadele etmek, sabretmek başarıyı er geç getirir. Sadece satış yapmak olarak düşünmeyin bu işi. Ekip kurarakta çok kazançlar elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse bir lider temsilciden bahsedeyim.

Ürün satmanın yanında asıl amacı, hedefi ekip kurmak ve bu ekibi büyütmek olan bu bayan nasıl ekibi büyütebilim diye düşünürken aklına sosyal medya geliyor. Facebookta bir grup kuruyor ve bu grubun üye sayısının çoğalması için reklam yapıyor, kampanyalar düzenliyor, ödüller dağıtıyor ve belli bir sayıya ulaşan bu grup üyeleri sayesinde Piaff’ta kendi ekibini oluştuyor. Üyeleri ile birebir görüşüyor yardımcı oluyor işi onlara anlatıyor sonuç olarak düzenli olarak ayda 8-9 bin tl para kazanıyor. Piaff kataloğunu incelemek ve ücretsiz kayıt olmak için TIKLAYINIZ.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. KONYA SELÇUKLU MERKEZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir