Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGıda ve Restoran Bayilikleri

Pilavcı Murat Bayilik Veriyor

Toptan sipariş alıyor

İstanbul genelindeki tüm , semtlere pilav dağıtımı hizmeti veren Pilavcı Murat firması, müşterilerine sade, nohutlu ve tavuklu pilav seçenekleri sunuyor. Firmanın şu anda bir şubesi yok, toptan sipariş hizmetiyle faaliyet gösteriyor. Bayilik ağım büyütmeyi hedefleyen ve daha yaygınlaşmak isteyen firma başvuruları online platform üzerinden alıyor.

Toptan pilav siparişleriniz Uzman Şeflerimiz tarafından lezzetle, hijyenik koşullar altında uzman kontrol sistemiyle hazırlanmaktadır.

Hizmete başladığımız günden bu yana lezzet ve kalite odaklı, en seçkin pirinç ve malzemelerimiz ile tadına doyulamayacak Sade Nohutlu Pilav, Tavuklu pilav, Tavuklu pilav menü, tavuklu dönerli pilav menü çeşitlerimiz ile toptan pilav verdiğimiz tüm iş ortaklarımıza daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz…

Pilavcı Murat,toptan pilav siparişi talepleriniz doğrultusunda iş toplantıları, açılışlar, seminerler, bayi yemekleri, dernek toplantıları,pilav günü ve Özel günlerinizde Mevlüt pilavı Sünnet pilavı , nişan pilavı, düğün pilavı, cenaze pilavı gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda toptan pilav siparişi hakkında bilgi almak, veya toptan pilav sipariş vermek için İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Pilavcı Murat Toptan pilav siparişlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Firmamız İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm semtlere pilav dağıtımı hizmeti vermektedir.

Pilavcı Murat Bayilik İletişim

Adres : Alikuşçu Mah. Küçük Mustafa Paşa Cad. No: 14/A Fatih / İstanbul
Mail : info@pilavcimurat.com
Telefon : 0212 635 87 27
Mobil : 0553 726 56 82 – 0541 854 07 34
www.pilavcimurat.com

Meşhur Gurme Pilavcısı Franchise Sistemiyle Büyüyecek

Girişimciler Pilav Dükkanı Açmak İçin Yarışıyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu