Bayilik Veren FirmalarGıda ve Restoran Bayilikleri

Pilavcı Nihat Hoca Bayilik Veriyor

İlk şubesi AVM'de

Geleneksel Türk mutfağının seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunan Pilavcı Nihat Hoca’nın ilk şubesi İstanbul Canpark AVM’de açılmış. Menüsünde nohutlu, tavuklu ve kavurmalı pilav çeşitleri bulunuyor. Özel günler için toplu pilav siparişleri de alan firma, franehi-se konusuna sıcak bakıyor. Daha çok işyeri ve konut sayısının çok olduğu lokasyonlarda bulunmayı tercih eden firma, dükkânın, giriş katında olması ve 20 ile 50 metrekare büyüklüğe uygun olması şartını arıyor.Geleneksel Türk mutfağının en leziz tadını, gıda standartlarına uygun olarak müşterilerinin beğenisine sunan Pilavı Nihat Hoca markası ile franchise ortaklıklarımız arasında siz de yerinizi alın.

Pilavı Nihat Hoca iş ortaklarına yılların vermiş olduğu tecrübe ile yer seçimi, dekorasyon, pazarlama teknikleri, eğitim ve oryantasyon alanlarında destek verir.

Düşünülen mekanlarda; yaya ve araç trafiğinin yoğun olması, iş yeri ve konut sayısının fazla olan caddelerden birinde olması tercih edilir. Dükkanın giriş katında olması, minimum 4 m cephesi olması, 20-50m2 büyüklüğünde ve gıdaya uygun olması gerekmektedir.

İşyeri seçiminden sonra Pilavı Nihat Hoca mimari ve inşaat aşamalarında işletmecilerine destek olur.

İşletmeciler ve çalışanlar Pilavı Nihat Hoca eğitim departmanı tarafından operasyon mağazalarında oryantasyona alınır.

Tüm Pilavı Nihat Hoca noktalarına taze ürünler günlük olarak Genel Merkez`den gönderilir, mağazada pişirme kesinlikle yapılmaz.

Yaptığı genel pazarlama çalışmalarının haricinde, Pilavı Nihat Hoca işletmecilerine satış arttırıcı lokal çalışmalarda da destek vermektedir.

Detaylı bilgi almak için 0535 794 56 44’ü arayın.

Inkilap Mah. Küçüksu Cad.
Bildircin Sok. No:4/A Ümraniye
0216 632 62 40
0535 794 56 44
info@pilavcinihathoca.com
www.pilavcinihathoca.com
Ilk Subemiz
CANPARK AVM’de @PILAV
Yamanevler mahallesi Alemdag Cad.
No:169 Kat:3 No:32 Ümraniye

www.pilavcinihathoca.com

Benim Pilavcım Bayilik Veriyor

Girişimciler Pilav Dükkanı Açmak İçin Yarışıyor

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu