Gıda ve Restoran Bayilikleri

Pilavcızadem Franchise Ortaklığı İle Hızla Büyüyor

Pilavcızadem Bayilik

Türk yemek kültürünün geleneksel lezzeti olan pilavı kendi özel formülü ile üreten Pilavcızadem, pilav kültürünü organize ve gıda standartlarına uygun olarak, marka güvencesi ile sunmaktadır.Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile kurumsallaşmasını tamamlayan Pilavcızadem hızla büyümeye devam ediyor.

Pilavcızadem işletmecilerine, profesyonel ekibi ile yer seçimi, mimari, pazarlama, eğitim ve oryantasyon alanlarında destek verir.

İşyeri olarak düşünülen mekanlar; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, iş yeri ve konut sayısının fazla olduğu caddelerden seçilir. Mekanın giriş katı olması, minimum 4 m cephesi olması, 20-50m2 büyüklüğünde ve gıdaya uygun olması gerekmektedir.

İşyeri seçiminden sonra Pilavcızadem mimari ve inşaat aşamalarında işletmecilerine destek olur.

İşletmeciler ve çalışanlar Pilavcızadem eğitim departmanı tarafından operasyon mağazalarında oryantasyona alınır. Tüm Pilavcızadem noktalarına taze ürünler günlük olarak Genel Merkez`den gönderilir, myfikirler.com mağazada pişirme kesinlikle yapılmaz. Yaptığı genel pazarlama çalışmalarının haricinde, Pilavcızadem işletmecilerine satış arttırıcı lokal çalışmalarda da destek vermektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ERNURSA GIDA TURİZM İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş
: +90 212 428 03 07
: +90 212 428 03 08
: +90 212 428 03 09
: bilgi@pilavcizadem.com
Adres : Açelya Caddesi Bakır ve Pirinç San. Sit. Tgar İşmerkezi No : F7 / F8 Beylikdüzü – İstanbul

İstanbul Pilav Şubesi Açabilirsiniz

Girişimciler Pilav Dükkanı Açmak İçin Yarışıyor

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu