Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGıda ve Restoran Bayilikleri

Pilavi Franchise Veriyor

Geleneksel Damak Tadının Modern Sunumu PİLAVİ,franchise vermeye başlıyor. Öncelikli hedefi Türk damak tadınızı hijyenik, modern ve son derece ekonomik bir biçimde sunmak olan Pilavi’nin amacı günümüz koşullarında beslenme tarzları değişmiş olan insanlara,doğal ürünler sunarak sağlıklı beslenme alışkanlıklarını geri kazandırmak ve kültürel mirası olan Türk mutfağına sahip çıkmaktır.

Pilavi markası, Çeşnigar Ltd.Şti.nin pazar payının büyümesi ve stratejik öneminin artması doğrultusunda çalışmaya başlamış ve çalışmalarına devam etmektedir.

Birincil hedefi Ankara ili başta olmak üzere,beş büyük şehirde hazır yiyecek pazarında önemli bir yer edinmek olan PİLAVİ, ikincil hedef olarak kendisine stratejik önemi olan üç ülkenin başkentinde  markasını konumlandırmak olarak seçmiştir.

Self servis hizmet veren PİLAVİ, menüsünde size ilk olarak Türkiye’nin tek tescilli pirinci ile hazırlanmış nohutlu, sebzeli ve sade pilavların yanı sıra meraklısına nefis bulgur pilavını da sunuyor.

Tüm ürünlerin organik ve özenle seçilmiş mamullerden hazırlandığı PİLAVİ’de çok özel bir de içecek var. Kızılcık suyu! Yıllar içinde unutulmaya yüz tutmuş antioksidan bu muhteşem iksir; sizin için özel olarak toplanıp hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor.

PİLAVİ menülerinde arzu ettiğiniz pilav çeşidinin yanında limelenmiş tavuk,baget ve kanatla yemeğinizi zenginleştirebiliyorsunuz.

Esnek menü çeşitlerine sahip PİLAVİ, tercihinize göre aynı ekonomik fiyata ana yemeğinizin yanına cacık, irmik helvası, komposto seçenekleri de sunuyor.

Eğer sabah işinize giderken PİLAVİ’ye uğrarsanız; özel Kargı peyniri ile hazırlanmış sıcacık ev poğaçasını bulabileceğiniz gibi kahvaltı sevenler için paket kahvaltıyı da son derece ekonomik bir fiyata tadabilirsiniz.

Sağlıksız beslenmenin ve dolayısıyla zemin hazırladığı hastalıkların arttığı günümüzde PİLAVİ; geleneksel Osmanlı ve Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarına modern bir yaklaşımla sahip çıkıyor. Genç ve bilinçli yönetimi; kaliteden, ekonomik fiyat politikalarından ve doğal ürünlerden asla vazgeçmeyeceklerini özellikle vurguluyorlar.

Özel günler,toplantılar ve düğünler için de toplu hizmet verebilen PİLAVİ,konuklarınıza alışılagelmişin dışında bir ikramda bulunmanızı sağlamaya devam ediyor.

Bir kere tattığınızda bile müdavimi olacağınız bu doğal lezzet, artık Ankara ili başta olmak üzere franchise vermeye başlıyor.

Bu markayla birlikte paydaş olmak isteyen girişimciler neden Pilavi diye sorduğunda Pilavi marka yönetimi bize dört maddeyle cevap veriyor.

Neden Pilavi

Uluslararası fast food markalarıyla yarışabilecek bir Türk markası
Tüketicilere lezzetli,sağlıklı ve ekonomik bir beslenme biçimi sunuyor
Ürünler birincil kalite hammaddenin en iyi şekilde kombinasyonundan oluşuyor

Pilavi Ulusal ve kültürel değerlerine sahip çıkan bir marka

Pilavi markasının farklılık noktaları ise yüksek kalite,mükemmel lezzet ve sağlıklı beslenme arayanlar için doğru seçenek olması ve özgün marka tasarımıyla birlikte Türk beslenme alışkanlığını yansıttığı için kültürel ve tarihi bir ruha sahip olması seklinde tanımlanıyor.

Sloganı %100 lezzet,%100 sağlık,%100 ekonomik olan PİLAVİ şu an Akay caddesi ve Turan Güneş’te olmak üzere iki şube ile Ankara’da faaliyet gösteriyor.

PİLAVİ  yeni tasarladığı pilav arabası ile franchise vererek AVM lerde ve belli cornerlarda yeni dağıtım noktalarında tüketicilerle buluşmayı hedefliyor.

İletişim için merkez şube 0.312.418 50 30
Erol Tosunkara 0.533.766 13 91

Pilavyerim Bayilik Veriyor

Girişimciler Pilav Dükkanı Açmak İçin Yarışıyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu