Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Posavis, yeni yaşam teknolojisinin bir parçası…

Posavis, yeni yaşam teknolojisinin bir parçası…

Posavis, günümüzde insanların alışverişte zaman kıymetini düşünen ayrıca yine son alışveriş teknolojileri içerisinde olan e-ticaret cihazıdır. Kişiler bir ürünün 3-4 günde gelmesini beklemekte, kredi kartına karşın güven duymamaktadır. Böylece e-ticaretin yalnızca belirli kısımlarını kullanmaktadırlar.Türkiye’ye ve yakında tüm dünyaya 7 den 70 e herkesin e-ticareti rahat ve basit kullanabileceği hizmeti verilecektir. Alışverişin son üst sınır tablet cihazlar evlere verilerek dokunmatik ekranlarla çağrı merkezine bağlanarak; canlı görüntü ile müşteri temsilcilerimizle her konuyu danışabilir, ürün siparişi verebilir gıda ürünü siparişi edebilir, kanun ve yasalara uygun hertürlü ürünleri de kapılarına kadar getirtebilirler. Ayrıca hizmet olarak oto yıkama, halı yıkama, taksi vs. bütün hizmet sektöründen yaralanabilirler.

Posavis cihazının diğer bir özelliği ise, cihazlar kendi aralarında ücretsiz görüntülü ve sesli konuşma yapabilirler. Ayrıca cihazlar üzerinden tek dokunuşla psikolojik danışma hattına bağlanabilir yardım alabilir ve sağlık uzmanına her türlü konuyu danışabilirler. Ayrıca Posavis cihazını tatil moduna alarak evden ayrıldıklarında, algılayıcı sensör sayesinde ev içerisinde herhangi bir canlı hareket ettiğinde çağrı merkezine bağlanarak bilgi verilmektedir. Çağrı merkezi anında polis ve ilgili birimlere bilgi verir ve bu sebeple hırsızlığa soygunculuğa karşıda önlem alınır. Posavis cihazının diğer bir özelliği ise bütün kurumlara sms gönderebilir. Örneğin kargo şirketleri, her türlü kargo alım saati, teslim saati, çıkış bilgileri… Cihaz her türlü kurumun alt yapısına entegrasyonu ile uyum sağlamaktadır. Cihaza her türlü kobiler, firmalar, kurumlar ve ürünlerini tüketiciye ulaştırabilir ayrıca kurum ve kuruluşlar cihaz üzerinden reklam verebilirler.

Ayrıca cihaz üzerinden ister onaylı ister parmak izi okutarak oy kullanımı, nüfus sayımı yapılabilir. Her türlü anket toplanabilir. Posavis cihazı her türlü teknolojiye ve yeniliklere açık olarak yükselen yeni yüzyıl çağ teknolojisini yaşatmaktadır. Posavis, hayat ve yaşam faaliyetini hizmeti ile kolaylaştıran son çağ teknolojisidir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu